Sekrety męskich znaków zodiaku. Sprawdź, co On przed Tobą ukrywa!

Panuje powszechne przekonanie, że to kobiety są tajemnicze i zwykły ukrywać swoje grzeszki – począwszy od zakupów, do których za nic się nie przyznają, przez kosmetyczne zabiegi i staniki typu push up, a skończywszy na flirtach ze spotkanymi przypadkiem kolegami ze szkolnych lat. Tymczasem przewrotne gwiazdy i w mężczyznach zaszczepiają skłonność do kłamstw i tajemnic. Nasza wróżka Fortunata pomaga przeniknąć te sekrety, podpowiadając, czego możesz spodziewać się po swoim partnerze. Oczywiście z lekkim przymrużeniem oka!

Mężczyźni z reguły nie mówią zbyt wiele. Ich język jest ascetyczny, a do dłuższych konwersacji wielu z nich zwyczajnie brak cierpliwości. Warto więc poznać najczęściej powtarzające się sekrety męskich znaków zodiaku, by wiedzieć, co może stać za ich milczeniem. Przedstawiamy drobne i wielkie tajemnice typowe dla facetów urodzonych pod konkretnymi układami gwiazd!

sekrety męskich znaków zodiaku

kolaż własny redakcji, źródło użytych zdjęć i grafiki: www.pixabay.com

Sekrety męskich znaków zodiaku. Sprawdź, co On przed Tobą ukrywa!

 

Baran

www.pixabay.com

Mężczyźni spod znaku Barana w otoczeniu uchodzą za prawdziwych macho. Świetnie zorganizowani, dobrze zarabiający i pozornie odważni, nie mogą przyznać się przed nikim do jakichkolwiek słabości. Nie zdradzą się więc przed partnerkami ani przed rodziną, jak bardzo stresuje ich nowe stanowisko w pracy czy wystąpienie na wielkiej konferencji. Zamiast tego znieczulą się alkoholem bądź uspokajającą tabletką. W razie choroby ukryją też swój stan zdrowia. Któregoś dnia, sprawdzając kieszenie marynarki Barana przed wypraniem po prostu znajdziesz w niej tabletki na chore jelita albo zmięty rachunek za wizytę u lekarza.

 

Byk

www.pixabay.com

Mężczyźni Byki to urodzeni kłamcy. Często prowadzą podwójne życie, którego odkrycie wprawiłoby ich partnerki w osłupienie. Mogą ukrywać dziecko z poprzedniego związku, swoje prawdziwe zarobki czy „przyjaciółkę” odwiedzaną przy okazji służbowych wyjazdów. Do ich mniejszych „przewinień” zaliczyć zaś można zamiłowanie do słodyczy i fast foodów. Dziwisz się, dlaczego Twój nie chce jeść zupy, którą mu przyrządziłaś? Pewnie zdążył już pożreć frytoburgera i całą paczkę żelków…

 

Bliźnięta

www.pixabay.com

Mężczyźni Bliźnięta używają wyszukanych słów i elokwentnie opowiadają o książkach, których nigdy nie czytali albo spektaklach, jakich nie widzieli. Sprawiają wrażenie niezwykle obytych z kulturą wysoką i bywałych w świecie. Często maskują w ten sposób swoje braki w wykształceniu i prawdziwej erudycji wynikłe nie z problemów z przyswajaniem wiedzy czy niewystarczającej inteligencji, ale w trudności z dokonaniem wyboru odpowiedniego kierunku studiów i wytrwałością. To typ, o którym nauczyciele lubią mówić: „zdolny, ale leniwy” i zajmie Ci wiele czasu, zanim to dostrzeżesz.

 

Rak

www.pixabay.com

Raki to prawdziwe skarbnice wstydliwych sekretów z przeszłości. Często trzymają w szafie przysłowiowego trupa w postaci zagrabionych przez przodków kosztowności albo listów od dawnych ukochanych. . Z niektórymi mogą nawet utrzymywać kontakty i to nie tylko przyjacielskie. Pod tym względem mieszkania Raków to istne muzea, dlatego zastanów się, czy na pewno chcesz szukać w nich czegoś na własną rękę.

 

Lew

www.pixabay.com

Jego życiowe motto brzmi „Show must go on”. Nawet, jeżeli nie zda egzaminu albo z dnia na dzień straci pracy przenigdy się do tego nie przyzna. Jeżeli trzeba weźmie kredyt lub wypożyczy garnitur, byle tylko na zewnątrz wszystko wyglądało „po staremu”. Zorientujesz się, że wszystko co o nim wiesz to fikcja, gdy wchodząc do jego domu miniesz się w drzwiach z komornikiem.

 

Panna

www.pixabay.com

Na pozór porządny, stonowany i poukładany, głęboko w szufladzie skrywa pamiętnik ze starych czasów. Jego bujna i burzliwa młodość pełna imprez do białego rana, obrazoburczy tekstów spisywanych nocą, przygód w odmiennych stanach świadomości i mandatów za wykroczenia każdą żonę przyprawiłaby o zawrót głowy. Zwłaszcza, że młodociane alter ego Panny w niczym już go nie przypomina. To właśnie w tamtej epoce Pan-Panna dorobił się tak dziwnych blizn. Od tamtych lat nie ściąga też zegarka, ukrywając pod nim tatuaż z Kaczorem Donaldem.

 

Waga

www.pixabay.com

Panowie spod znaku Wagi to niepoprawni flirciarze. Czatują z połową randkowych portali i esemesują z koleżankami z pracy. Ci bardziej wierni przerzucają swój wysiłek zmierzający do mentalnego podbudowania się i odmłodzenia w tuszowanie wieku. Gdy tylko znajdą okazję, wymykają się na siłownię, by rzeźbić muskulaturę. W tajemnicy wybielają zęby i farbują posiwiałe włoski.

 

Skorpion

www.pixabay.com

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Skorpiona to iście filmowi oszuści. Ukrywają prawdziwą tożsamość, upodobania czy pracę. Przeprowadzki, zmiany nazwiska, nierozwiązane problemy z policją, przegrane procesy, tajemnicze wiadomości. Po jakimś czasie zaczynasz się zastanawiać, czy Twój ukochany nie jest przypadkiem tajnym agentem albo przynajmniej aktorem, przygotowującym się do tej roli.

 

Strzelec

www.pixabay.com

Strzelce skrupulatnie ukrywają przed partnerkami swoje porażki, szczególnie na gruncie zawodowym. Jeśli zostaną skreślone z listy studentów, dowiesz się o tym dopiero po paru miesiącach, a całą winę i tak zrzucą na złośliwego wykładowcę-tyrana. Wyrzucony z pracy Strzelec również nie raczy Cię o tym poinformować, a gdy to odkryjesz, usłyszysz tylko, że za wszystko odpowiada „dziwny”, „wredny” lub „czepliwy” szef. Na końcu dowiesz się, że Twój chłopak od miesięcy nie płaci czynszu, a pieniądze, za które zabrał Cię na wycieczkę pożyczył od znajomych i nadal nie oddał im ani grosza.

 

 

Koziorożec

www.pixabay.com

Koziorożce to prawdziwi wrażliwcy, którzy jednak nigdy nie przyznaliby się do tego, jak łatwo ogarnia ich wzruszenie. Oglądając romantyczny film, skrycie ocierają łzy. W tajemnicy wspierają też domy spokojnej starości i schroniska dla zwierząt. Nieodporni na krytykę, długo noszą urazę do osób, które odważyły się skierować jej ostrze w ich kierunku. Oczywiście, nigdy nie dadzą tego po sobie poznać, wymieniając z nimi uprzejmości, a w milczeniu rozpamiętując przykrą dla nich sytuację.

 

Wodnik

www.pixabay.com

Wodniki mają swoje małe tajemnice. Z reguły jest to zakupiony po kryjomu gadżet, czytana po nocach książka, którą wstydziłby się przy Tobie otworzyć albo umówione wyjście do klubu z kumplami, o którym dowiesz się w ostatniej chwili. Nie przyznają się też do codziennych wpadek. Zgubiony w markecie portfel czy kluczyki do samochodu to epizody, o których głośno powiedzą dopiero po roku.

 

Ryby

www.pixabay.com

Ryby są prawdziwymi mistrzami w udawaniu życiowych ciamajd. Nie przyznają się, że potrafią samodzielnie przeprowadzić remont i ugotować mule w białym winie, bo wolą, żebyś to Ty wszystkim się zajęła. Będą wmawiać partnerce, że od miesięcy nie mogą znaleźć pracy, podczas gdy tak naprawdę wcale jej nie szukają. W dzieciństwie by nie iść do szkoły, celowo wystawiali ciało na zimno i łapali przeziębienie. Jak widać, to im zostało.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. marta_12  13 maja 2019 11:31

    Opis skorpiona idealnie pasuje do mojego… brata.

    Odpowiedz
  2. gabi  20 sierpnia 2019 10:36

    co do wagi to się zgadza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany