Sébium Global – Krem przeciwtrądzikowy o globalnym działaniu

Francuskie Laboratoire Dermatologique BIODERMA opracowuje doskonałej jakości dermokosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach. Trądzik to problem, jak się okazuje, nie tylko nastolatków, ale i dorosłych. Każdy, kto ma za sobą zmagania z pryszczami, krostkami i zaskórnikami wie, że choć łatwo wygrać z nimi walkę, trudno wygrać wojnę. W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowość marki BIODERMA, która ma pomóc w walce z tym problemem.

BIODERMA - krem Sebium Global

Sébium Global to produkt nowej generacji, który działa globalnie na przyczyny i objawy trądziku. Produkt jest idealny do skory z trądzikiem dorosłych, który charakteryzuje się występowaniem głównie w dolnych partiach twarzy. Nie mniej jest równie uciążliwy jak trądzik młodzieńczy. Trądzik dorosłych coraz częściej występuje u osób 30-letnich. Krem eliminuje krosty i zaskórniki. Reguluje ilość i jakość łoju (sebum) do poziomu takiego jak w zdrowej skórze. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej opatentowanej kombinacji bazującej na najnowszym odkryciu dermatologicznym Bakuchiol i Fluidactiv®, która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych. Krem łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia (glukonian cynku 3% i enoxolon) wygładza i poprawia stan skóry, ma działanie delikatnie złuszczające (estry AHA 10%, kwas cytrynowy 5%, kwas salicylowy 2%). Długotrwale nawilża aż do 8 godzin. Lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie zatyka porów. Krem jest hipoalerginczny i bardzo dobrze tolerowany.

Sébium Global polecany jest dla osób z trądzikiem pospolitym, dorosłym, młodzieńczym z intensywnymi zmianami trądzikowymi, a także jako uzupełnienie dermatologicznego leczenia trądziku ze zmianami zapalnymi i/lub zaskórnikami.

Sébium Global, pojemność 30 ml – cena sugerowana ok. 46 zł
Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (125 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  13 września 2014 09:12

  Globalne działanie brzmi bardzo zachęcająco.

  Odpowiedz
 2. martucha180  13 września 2014 12:47

  Może w końcu ludzie z trądzikiem uwolnią się od niego….

  Odpowiedz
 3. bbo  14 września 2014 18:03

  Nie znam kosmetyków Bioderma, ale czytam o nich dużo dobrego.

  Odpowiedz
 4. malika  29 sierpnia 2015 20:08

  ta firma ma bardzo dobre kosmetyki kiedyś używałam ich, dla mnie jednak numerem jeden jeśli chodiz o trądzik jets żel alaclarin, dobrze się sprawdza w kryzysowych sytuacjach. Po dłuższym czasie trądzik całkowicie zginął.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany