Sarah Jessica Parker dla Intimssimi. Zobaczcie niezwykłą kolekcję!

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi? Jesteście ciekawe? Zobaczcie pierwsze efekty współpracy aktorki z włoską marką! Ta kampania będzie inna niż wszystkie!

Sarah Jessica Parker

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. pras.

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi: kim jest gwiazda?

Sarah Jessica Parker to amerykańska aktorka i producentka filmowa. Wychowała się w Cincinnati, studiowała balet, śpiewała w Metropolitan Opera. Popularność przyniosły jej seriale oraz filmy telewizyjne.  Zagrała w takich produkcjach jak „Footloose”, „Miłość na zamówienie, „Sylwester w Nowym Jorku” i ”oczywiście „Seks w wielkim mieście”. Rola w ostatniej wymienionej propozycji przyniosła aktorce wiele nagród, w tym Złotego Globa.

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi: nowa kampania marki

Sarah Jessica Parker została twarzą kampanii Intimissimi na sezon jesień-zima 2018/2019. Tłem zdjęć są nowojorskie ulice, a aktorka ma na sobie jedwabną, klasyczną pidżamę Intimissimi o modnym, męskim kroju, połączoną z koronkowym biustonoszem.

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi

Sesja zbiegła się z 20 urodzinami kultowego „Seksu w wielkim mieście”, dlatego nie sposób stylizacji nie wiązać z Carrie Bradshaw. Intimissimi uchyliło tylko mały rąbek tajemnicy, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje.

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi

Sarah Jessica Parker dla Intimssimi

Wy też wyczuwacie klimat serialu? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...