SamsungBespoke – lodówka, którą projektujesz samodzielnie

Samodzielnie zaprojektowana lodówka? Wcale nie musisz być inżynierem, by móc cieszyć się oryginalną chłodziarką, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Z markami Samsung i Max Kuchnie wszystko jest możliwe! Poznaj konfigurator lodówek Bespoke i w trzech prostych krokach stwórz lodówkę skrojoną na miarę swoich potrzeb.

grafika – mat. nadesłane

Lodówki Samsung Bespoke – nowy sposób na personalizowane AGD

Dostępny na stronie Max Kuchnie kreator lodówek Bespoke daje możliwość szybkiego zaprojektowania lodówki, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, a do tego – jeżeli takie będzie nasze życzenie – wyróżniać będzie się oryginalnym kolorem. Lodówka modułowa może składać się z wybranej przez nas liczby urządzeń o różnych szerokościach i rodzajach wykończeń. Ostateczny efekt zależeć będzie tylko od nas. Modele i kolory możemy komponować dowolnie, wybierając spośród szeregu opcji.

SamsungBespoke – lodówki z wymiennym frontem

Ograniczony wybór pomiędzy bielą, czernią i stalą należy już do przeszłości. Lodówka Samsung Bespoke może przybrać barwę eleganckiej lawendy, satynowego beżu czy kremowego błękitu. Jednak możliwości jest o wiele więcej, szczególnie że do wyboru mamy trzy rodzaje wykończeń frontów: szkło w połysku albo macie lub metal. Ponadto w dowolny sposób możemy zestawiać chłodziarki, zamrażarki, a także chłodziarko-zamrażarki i lodówki Samsung Bespoke w wersji slim. A co, kiedy po jakimś czasie wygląd lodówki nam się znudzi? Wcale nie musimy kupować nowego sprzętu. Wystarczy wymienić fronty. Chłodziarki z wymiennymi panelami kochają metamorfozy!

grafika – mat. nadesłane

Kreator lodówek Samsung Bespoke w Max Kuchnie

Udostępniony na stronie Max Kuchnie konfigurator lodówek SamsungBespoke pozwala zaprojektować wymarzone urządzenie w trzech prostych krokach:

  1. na początku ustalamy układ urządzeń i ich kolorystykę, dobierając poszczególne modele – w dowolnej liczbie i konfiguracji,
  2. z podanych propozycji wybieramy styl naszej kuchni, by zobaczyć nasz projekt osadzony w gotowej aranżacji.
  3. dla wybranych urządzeń zaznaczamy pożądaną klasę energetyczną, aby otrzymać orientacyjną wycenę projektu. W wersji PDF możemy pobrać ją na komputer.

I co teraz? Wystarczy wstąpić do najbliższego salonu Max Kuchnie, by potwierdzić cenę i zamówić personalizowaną lodówkę Bespoke.

grafika – mat. nadesłane

Lodówki SamsungBespoke – Twój sposób na oryginalną kuchnię

Lodówki Bespoke odznaczają się nie tylko niespotykanym designem, lecz także funkcjonalnością, o którą dbają obecne w niej zaawansowane technologie. To dzięki nim zyskujemy dodatkowe poczucie komfortu, ale też mamy gwarancję, że trzymane w lodówce produkty na dłużej zachowają pełnię witamin i składników odżywczych. Komora Zero Optimal Fresh to najlepsze miejsce do przechowywania mięs i warzyw, gdyż sami decydujemy o tym, jaka temperatura będzie panować w jej poszczególnych strefach. W szufladzie Humidity Fresh+ możemy natomiast kontrolować poziom wilgotności. Warto wiedzieć także, że lodówki Samsung Bespoke wyróżnia wysoka wydajność energetyczna, która do domowego budżetu wnosi spore oszczędności.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (27 głosów, średnia: 4,89 z 5)
zapisuję głos...