Rzeczy, których nie wolno robić w związku! Pod żadnym pozorem

Istnieją – niezależnie od wieku, stażu, wykształcenia rzeczy, których nie wolno robić w związku. Chyba, że chcecie zniechęcić do siebie mężczyznę, ale to temat na odrębny artykuł, aczkolwiek możecie pewne porady w tym kierunku znaleźć w innej naszej publikacji: 6 sposobów, jak zniechęcić do siebie faceta

Czasami z pozoru udany związek może zacząć zbliżać się ku końcowi przez nierozsądne zachowania z naszej strony. Wydaje nam się, że robimy dobrze, że tak trzeba, a w gruncie rzeczy jedynie ulegamy mitom.  Gierki w związku wcale nie są potrzebne, a mężczyzny nie trzeba pilnować, ani nawet być idealną partnerką spełniającą każdą zachciankę. Będąc w związku nigdy nie rób tych rzeczy, które wymieniamy poniżej!

Rzeczy, których nie wolno robić w związku, para

Rzeczy, których nie wolno robić w związku! – Gierki

Mężczyźni ich nienawidzą! Owszem flirt polega na drobnych gierkach tylko, gdy traci się nad nimi kontrolę i przenosi do stałego związku efekt może przerosnąć oczekiwania. Wzbudzanie zazdrości, nieodbieranie telefonów i inne tego typu zachowania nie sprawią, że mężczyzna zaangażuje się bardziej.  Sprawi jedynie, że zacznie się męczyć w związku z niestabilną kobietą.

Rzeczy, których nie wolno robić w związku! – Śledzenie w sieci

Media społecznościowe zawładnęły naszym życiem. Możemy dzięki nim nawiązywać nowe znajomości, podtrzymywać stare i… podglądać. Nie ma potrzeby śledzenia każdego ruchu i każdego komentarza swojego partnera i w dodatku zaznaczać swojej obecności za każdym razem, gdy wymieni się komentarzami z koleżanką.  Pozwól mu mieć również swoje życie, znajomości z których nie musi się tłumaczyć, a czas spędzony na dokładnym śledzeniu poczynań swojego faceta w sieci możesz poświęcić na o wiele milsze zajęcia!

Związek z kobieta sukcesu

Rzeczy, których nie wolno robić w związku! – Śledzenie w realu

Wiesz, że Twój partner wychodzi z kolegami do pubu w weekend i przypadkiem zjawiasz się tam wraz ze swoją przyjaciółką? Przeglądasz jego telefon, profile w mediach społecznościowych, sprawdzasz historię przeglądarki? Jesteś pewna, że trzymasz rękę na pulsie, a nie osaczasz partnera? Przyznaj, jeśli znajdziesz jakieś dowody zdrady, nie odczujesz cienia satysfakcji?

Rzeczy, których nie wolno robić w związku! – On jest najważniejszy

Dla miłości jesteśmy w stanie zrobić wszystko, a za ukochanym mężczyzną skoczymy w ogień. To prawda, jednak w życiu codziennym to nie miłość i nie partnera powinniśmy stawiać zawsze na pierwszym miejscu. Przede wszystkim musimy zadbać o siebie, swój czas, swoją satysfakcję, swój spokój. Nie chodzi o bycie egocentrykiem, ale o to, że naszym zadaniem nie może być zadowalanie innych kosztem siebie. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że własnie tego mężczyźni oczekują to… bardzo szybko im się to nudzi. Wolą mieć przy sobie niezależną i pewną siebie partnerkę, która może nie zawsze się z nimi zgadza, ale zawsze jest w zgodzie ze sobą!

Wszystkie wymienione zachowania łączy jedna rzecz – brak pewności siebie. Ciągłe podejrzewania o zdradę, bezwzględna uległość, gierki, które mają udowodnić jak bardzo mu zależy są jedynie oznaką, że nie jesteśmy pewne, czy zasługujemy na uczucie i bycie w związku. Bardzo ciężko się natomiast być z kimś, kto twierdzi, że na to nie zasługuje.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (234 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...