10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

Nie od dziś wiadomo, że kobiety i mężczyźni mają zupełnie różne opinie na temat trendów w modzie i urodzie. Utarło się nawet powiedzenie, że większość pań stylizuje się dla… innych kobiet, ponieważ mężczyźni nigdy nie docenili by ich biegłości w nadążaniu za modą ani nie zrozumieli fascynacji strojami od światowych projektantów. Jeżeli jednak chciałabyś poznać zdanie płci brzydkiej na temat niektórych elementów naszej garderoby oraz zabiegów upiększających, zobacz nasze zestawienie 10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet!

10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

Zobacz także: Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni

 

1. Duże tatuaże damskie

Tatuaże są wprawdzie coraz bardziej powszechne i mało komu kojarzą się już z modą więzienną, jednak wielu mężczyzn nie potrafi zaakceptować kolorowych masywnych rysunków na ramionach, plecach czy dekolcie ukochanej, którą chcieliby postrzegać jako naturalną i kobiecą. Tatuaże nie pasują ich zdaniem do zwiewnych, letnich sukienek i psują eleganckie wieczorowe stylizacje. 

 

2. Piercing

Pamiętacie jeszcze zabawną scenę z „Pulp Fiction”, w której Vincent obraził żonę narkotykowego dilera komentując jej zamiłowanie do piercingu? Ta historia nie jest zupełnie zmyślona. Wielu mężczyzn otwarcie przyznaje, że nie rozumie fenomenu kolczyków noszonych na innych częściach ciała niż uszy. Kobiety ze „sztangami” w nosie lub kółkami w ustach instynktownie kojarzą im się z zadziornymi chłopczycami, z którymi, owszem, świetnie się koleguje, ale raczej nie zabiera się ich na randki.

 

3. Spodnie z napisem na pośladkach

Mężczyznom, których dziewczyny noszą takie spodnie bardziej niż same napisy przeszkadza idea umieszczania ich w miejscu, którego widok woleliby zachować wyłącznie dla siebie. Wielkie litery na pośladkach krzyczą i przyciągają zaś – niepożądane ich zdaniem – spojrzenia innych mężczyzn!

 

4. Oversize w każdym wydaniu

Styl oversize to trend, którego mężczyźni nigdy nie rozumieli i raczej już nie zrozumieją. Ich zdaniem kobieta powinna podkreślać swoją sylwetkę, a nie ukrywać ją pod warstwą wielkiego workowatego ubrania o bliżej nieokreślonym kształcie.

 

5. Ekscentryczne obcasy

 

Dziwaczne obcasy odrealniają wygląd kobiety, nadając jej nogom fantastyczny kształt, a to już prosta droga to ucieczki od naturalności, którą tak cenią sobie mężczyźni!

10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

6. Wielkie torebki

Wielkie torebki drażnią mężczyzn nie tylko dlatego, że kojarzą im się z tragarzami i nie pasują do wizerunku delikatnej i eterycznej damy, ale również dlatego, że ich używanie wiąże się z koniecznością nieustannego wyszukiwania w środku różnych akcesoriów, których nie da się prędko znaleźć. Kłóci się to z męskim „zmysłem praktycyzmu” i niecierpliwością większości panów.

 

7. Top bez ramiączek

Topy typu „tuba”, mogą wydawać się bardzo wygodne i zwiewne, co daje im przewagę wśród innych letnich ubrań, ale mężczyźni zdecydowanie nie lubią oglądać ich na ciele swoich wybranek. Nie dość, że sprawiają wrażenie, jakby zaraz miały się zsunąć, to jeszcze często uwidaczniają kształt piersi, który mężczyźni woleliby oglądać pod ubraniem w postaci podkreślonej stanikiem.

 

8. Spodnie dzwony

Dzwony optycznie wyszczuplają sylwetkę, ale w oczach mężczyzn wyglądają po prostu dziwnie, dlatego jeśli chcesz zdobyć uznanie swojego chłopaka, pozostaw ten trend na czasy, kiedy z pełną mocą wróci on do mody.

 

9. Kombinezon boho

 

Kombinezon w stylu boho to kolejne wyzwanie dla męskiej wyobraźni. Wielu z panów kojarzy go niestety z czymś w rodzaju piżamy lub przaśnych babcinych ubrań noszonych przez postaci, takie jak Zosia z „Pana Tadeusza”, która w podobnym stroju karmiła gęsi.

 

10. Bikini w stylu vintage

 

Może uważacie, że bikini w stylu retro jest słodkie, zabawne i świetnie prezentuje się na zdjęciach z rajskiej plaży. Niestety mężczyźni mają z reguły zupełnie inny pogląd na te kostiumy. Noszone – nawet przez zgrabne i szczupłe dziewczyny – przywodzą im na myśl babcine fatałaszki, które widywali na starych fotografiach z rodzinnego albumu! Jeżeli więc chcesz wyglądać seksownie, wybierz mniej zabudowaną wersję bikini lub strój jednoczęściowy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...