5 rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku

Miłość uskrzydla – to prawda! Gdy poznajemy tą właściwą osobę czujemy, ze jesteśmy w stanie przenosić góry i poradzić sobie z wszystkimi problemami. Przedstawiamy 5 rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku z Tym Jedynym!

zakochani

fot. freepik

 

Rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku – I że Cię nie opuszczę

Strach przed zaangażowaniem mija, kiedy spotykamy właściwą osobę. Kiedyś wydawało Ci się, że nie jesteś w stanie nikomu przyrzec , że nigdy od niego nie odejdziesz? Zastanawiałaś się, jak w ogóle ktoś może coś takiego obiecać? A teraz nie wyobrażasz sobie żeby nie było inaczej.

Oczywiście, życie może potoczyć się różnie, ale najważniejsze jest to, że rzeczywiście chcesz się z kimś zestarzeć!

Zobacz też: Kłótnie w związku – jak znaleźć rozwiązanie?

Rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku – Ciąża i macierzyństwo

Wiele młodych dziewczyn panicznie boi się ciąży. Uważają, że ich życie właściwie skończy się w tym momencie i nie poradzą sobie z taką odpowiedzialnością. Twierdzą, że są młode, szkoda im życia na siedzenie z dzieckiem.

Sytuacja zmienia się, gdy uda im się poznać mężczyznę, którego pokochają i z którym będą czuły się bezpiecznie. Ciąża i macierzyństwo w takim wypadku często stają się po prostu kolejnym, naturalnym etapem w życiu.

Rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku – Odgłosy w nocy

Dziwne skrzypienie podłogi, kłócący się sąsiedzi, dziwne odgłosy z zewnątrz? Kiedyś napawały strachem, jednak w momencie, gdy zaczynamy mieszkać z mężczyzną przestajemy się ich bać. Ba! Przestajemy je nawet zauważać. Jesteśmy przekonane, że nic nam się nie może stać w obecności mężczyzny naszego życia.

Polecamy również: Zazdrość mężczyzny – skąd się bierze i co z nią zrobić?

Rzeczy, których już się nie boisz, gdy jesteś w związku – Problemy finansowe

Samodzielność finansowa może stać się naprawdę świetnym aspektem dorosłego życia. O ile nie mamy żadnych problemów ze znalezieniem pracy, dostajemy dobrą pensję. Niestety nie wszyscy możemy na to liczyć. Będąc samemu możemy mieć poważne problemy wychodząc z finansowych tarapatów – utratą pracy, nieprzewidzianymi wydatkami.

Będąc z mężczyzną, któremu ufamy i z którym czujemy się bezpiecznie jesteśmy jednak spokojniejsze. Nie tylko dlatego, że dzielimy budżet i kredyt. Przede wszystkim, że strawy finansowe przechodzą na dalszy plan – w końcu mamy obok najlepszego przyjaciela, a problemami zajmujemy się wspólnie.

A Wy czego przestałyście się bać będąc w związku? Jesteśmy bardzo ciekawe!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (251 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...