Ruszają castingi do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011

W terminie od 7 maja do 4 czerwca w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy i Krakowie odbędą się castingi do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011. Międzynarodowi scouci Elite wybiorą dziewczęta, które wraz z internetowymi kandydatkami, zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School ? może wśród kandydatek będzie tegoroczna zwyciężczyni światowego konkursu?

Do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011 można zgłaszać się wypełniając formularz w Internecie. Można też spotkać się osobiście ze scoutami największej agencji świata Elite i przyjechać na jeden z sześciu castingów tradycyjnych, organizowanych w dużych miastach

Każdy sposób, by wziąć udział w konkursie, dzięki któremu można podpisać kontrakt z międzynarodową agencją Elite jest dobry, najważniejsze żeby zdecydować się i spróbować swoich sił. Castingi fizyczne dodatkowo stwarzają przyszłym modelkom sposobność porozmawiania z osobami od lat zajmującymi się modelingiem, zaprezentowania siebie i swojej osobowości, pokazania umiejętności a także dowiedzenia się co można udoskonalić, aby w przyszłości chodzić po najlepszych wybiegach świata.

Dzień Elite dla każdego
Spotkania z Elite to nie tylko możliwość uczestnictwa w castingu, to również szansa na chwilę wytchnienia i sprawienie sobie przyjemności w specjalnie przygotowanej Strefie Elite. W tym dniu, prócz naboru dziewcząt do konkursu, zaplanowano atrakcje poświecone pięknu i urodzie, pielęgnacji, stylizacji oraz modzie. Wszystkie chętne panie, które mają pytania dotyczące modelingu (nie muszą brać udziału w castingu) czy po prostu pragną zrobić coś dla siebie zapraszamy do odwiedzenia nas w wybranym mieście. W tym dniu będzie można m.in.: skorzystać z darmowych porad dotyczących pielęgnacji i stylizacji włosów oferowanych przez partnerów konkursu ? tytularnego marki Schwarzkopf i wieloletniego Rowenta for Elite Model Look.

Konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011
Konkurs Elite Model Look Polska przeprowadzany jest od 9 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery światowych modelek. Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011 wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite.

W konkursie Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14 -22 lata. Konkurs składa się z trzech etapów: castingów (internetowych i fizycznych), elite model school oraz Gali Finałowej.

Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl.
Zapraszamy również na fan page stronę na Facebooku  Elite Model Look Polska

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany