Rusza sezon biegowy Women’s Run 2013

To już czwarta edycja cyklu bezpłatnych treningów biegowych dla kobiet. 11 maja zaczyna biegać grupa na Woli, w Lasku na Kole (w każdą sobotę o godz. 10:00), a 19 maja na Ursynowie (w każdą niedzielę o godz. 9:00). Treningi będą trwały bez przerwy do jesieni i zakończą się corocznym Biegiem Głównym Women’s Run.

Women's Run 2013

W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku oraz aktualnej formy fizycznej. Za zaproszeniem uczestniczek do grupy mogą także dołączyć panowie i dzieci pod opieką dorosłych. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany trener, który zapewnia profesjonalne przygotowanie oraz przebieg treningu.

Projekt Women’s Run pomaga szczególnie osobom początkującym rozpocząć przygodę z bieganiem, a tym na wyższym poziomie umożliwia rozwijanie sportowej pasji poprzez kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach. W spotkaniach Women’s Run może wziąć udział praktycznie każdy, kto
chce w miłym gronie aktywnie spędzić czas.

Aby dołączyć do programu, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres womensrun@womensrun.pl.

Szczegółowe informacje na temat programu Women’s Run dostępne są na stronie www.womensrun.pl.

Program Women’s Run ma na celu przede wszystkim zachęcenie nowych osób do biegania, najprostszego i najlepszego sposobu na poprawę kondycji fizycznej, zdrowia i samopoczucia. Projekt narodził się w 2010 roku. Początkowo był realizowany tylko na Woli, jednak szybko do kolejnych edycji dołączyły również inne dzielnice Warszawy. Spotkania prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywają się cyklicznie, w każdy weekend.

Organizatorzy: ABK Sport – agencja marketingu sportowego www.abksport.pl; Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy; Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (139 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  28 listopada 2016 19:14

    Projekt Women’s Run to fajna sprawa sama biegam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany