Rozwiązanie walentynkowego konkursu: Wybierz najpiękniejszą filmową piosenkę o miłości!

Nieodłącznymi towarzyszami miłości są wiersze, taniec, muzyka… Nasz walentynkowy konkurs wzbudził duże zainteresowanie. Zobaczcie kto, zdaniem naszych czytelniczek, najpiękniej zaśpiewał o miłości.

konkurs-filmowa-piosenka-o-milosci

Zadaniem konkursowym było przesłanie najpiękniejszej piosenki o miłości pochodzącej z filmu. Dla autorów 5 najciekawszych wypowiedzi przygotowaliśmy nagrodę w postaci silnie wygładzającej i regenerującej maski kolagenowej do twarzy z ekstraktem perłowym marki BeautyFace.

 

Maski kolagenowe BeautyFace otrzymują:

Paulina D.:

Sarah Mclachlan In The Arms Of The Angel „City of Angels”

O miłości i śmierci, o początku i końcu, o łzach szczęścia i smutku, o bliskości i rozłące, o czymś tak ludzkim i tak nieziemskim.

 

Monika Ł.:

Time of my Life „Dirty Dancing”

Uważam, że ta piosenka z pewnością zasługuje na miano „najpiękniejszej filmowej piosenki o miłości”! Na pewno każdy z nas oglądał ten film milion razy, ale mimo to za każdym razem ta piosenka wzrusza, daje chwilę do refleksji, pokazuje nam jak ważna w naszym życiu jest miłość. Niby to tylko piosenka, ale ma w sobie głęboki przekaz! Kocham ja za to.

 

Agnieszka K.:

Mandy Moore – Only Hope „A Walk To Remember”

Uważam, że właśnie ten utwór powinien otrzymać miano najpiękniejszej filmowej piosenki o miłości. Jest to kawałek, który pokazuje, że miłość jest czymś więcej niż słowem. Jest uczuciem, marzeniem, nadzieją, tańcem, uśmiechem, muzyką, powietrzem i oddaniem. Jest to nieograniczona przestrzeń naszego wnętrza, którą chcemy dzielić tylko z tą jedną i jedyną osobą! Miłość jest cudem, który potrafi niesamowicie i na dobre odmienić nasze życie.

 

Ilona F. :

„Kopciuszek”

Miłość od pierwszego wejrzenia – naprawdę istnieje! Myślę, że wiele z Nas przeżyło miłość, która wymagała cierpliwości i wiary w to że wszystko się uda. Gdy czegoś bardzo pragniemy – to na całym świecie wszystkie siły potajemnie się jednoczą aby Nasze marzenie się spełniło!

 

Bernadeta B.:

Edyta Górniak i Mietek Szcześniak – Dumka Na Dwa Serca „Ogniem i mieczem”

Piosenek o miłości jest wiele, lecz piosenek przez duże „P”, takich które powodują szybsze bicie serce jest moim zdaniem kilka. Jedną z nich jest piękna ballada duetu E. Górniak i M. Szcześniak z filmu „Ogniem i mieczem”. Zasługuje bez wątpienia na miano najpiękniejszej piosenki o miłości, ponieważ pokazuje siłę uczucia, które jest stawiane pod barykadą przeciwności losu, historycznych aspektów. Pokazuje tęsknotę za miłością, wolnością, zamkniętych w rozległym stepie Ukrainy.

 

Prace, które wyróżniliśmy i nagrodziliśmy +100 pkt. w naszym programie lojalnościowym:

Iwona M.:

Celine Dion – My Heart Will Go On „Titanic”

W pierwszej chwili oczywiście pomyślałam o piosence z Titanica My Heart Will Go On Celine Dion z 1997, największym hicie lat 90. Dla mnie jest to niewątpliwe wyjątkowa piosenka, dzięki której za każdym razem, gdy ją słyszę przenoszę się myślami do słynnego, kultowego i przepięknego filmu, wyobrażając sobie sceny z katastroficznej wyprawy. Czysta, prawdziwa, miłość ukazywana przez dwie osoby jest historią jak z bajki, którą każdy chciałby przeżyć, ale oczywiście z happy endem. Uczucie te jest tak wyjątkowe, że za każdym razem oglądając ten film i słysząc tą nutę kręci mi się łezka w oku.

 

Adrianna Ł.:

Leonard Cohen – Hallelujah „Shrek”

Przy tej piosence tańczyłam z moim ukochanym na naszym pierwszym spotkaniu nad morzem na molo. Jesteśmy ze sobą już 4 lata. Rok temu oświadczył mi się przy tej piosence, a za rok przy tej piosence będziemy tańczyć pierwszy taniec pary młodej. To piosenka, która jest najważniejsza w moim życiu.

 

Zofia S.:

Celine Dion – My Heart Will Go On „Titanic”

Dla mnie taką piosenką jest ‚Titanic’ Theme Song My Heart Will Go On – Celine Dion. To prawdziwy wyciskacz łez, który jest idealnym dopełnieniem morskiej tragedii „Titanica”, wydawać się mogło niezatapialnego statku. Historia miłości dwojga ludzi rozgrywająca się na „Titanicu” jest tragiczna. Jednak jest to miłość piękna i czysta jak łza opowiedziana w najwspanialszy sposób jaki to było tylko możliwe.

 

Ewelina L.:

Mandy Moore – Only Hope „A Walk To Remember”

Uważam, że jest to najładniejsza piosenka o miłości, ponieważ wykonująca ją Jamie Sullivan odmieniła życie Landona na zawsze. Miał on złe towarzystwo i pewnie nie najlepiej by skończył jednak ona mu pomogła chociaż ten nie zawsze zachowywał się co do niej w porządku, dzięki niej zrozumiał sens życia. Fakt, że ją kocha uświadomił sobie dopiero, gdy ta ją śpiewała. Mimo, że dziewczyna zmarła na raka, ten stale ją wspomina uważając, że ich miłości nie rozłączyła nawet śmierć bo „nie widzi jej, ale czuje”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (91 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. luciam  6 marca 2013 13:13

  o dziękuje 🙂 suuper 😀

  Odpowiedz
 2. mrowka  6 marca 2013 16:50

  dziękuję! Wspaniały konkurs 🙂

  Odpowiedz
 3. m258  6 marca 2013 17:48

  gratulacje – piosenki genialne i wszytskie chwytają za serce!

  Odpowiedz
 4. princess2585  6 marca 2013 17:58

  jest mi bardzo miło, że to właśnie mój anioł.. dziękuję

  Odpowiedz
 5. aniulita  7 marca 2013 10:21

  Zgadzam się z Moniką Ł. 🙂 Zresztą pozostałe piosenki też są piękne i mogę słuchać je bez końca 🙂 Gratuluję wszystkim 🙂

  Odpowiedz
  • m258  12 marca 2013 12:09

   zgadza się nie tylko w walentynki 🙂

   Odpowiedz
 6. ErikO  10 marca 2013 14:49

  Dziękuję!:) Pozdrawiam miło!:)

  Odpowiedz
 7. marttoolla  12 marca 2013 08:44

  gratuluje!!

  Odpowiedz
 8. moniulka1008  12 marca 2013 12:16

  Bardzo dziękuję na wyróżnienie 😉

  Odpowiedz
 9. ErikO  19 marca 2013 21:30

  Witam! Nadal na moje konto nie zostało dodanych 100 punktów w programie lojalnościowym za udział w konkursie. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie? Pozdrawiam miło!:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany