Rozwiązania dla kobiety aktywnej

Mimo że obcowanie z książką w formie fizycznej zdecydowanie ma swój urok, to z racji natłoku codziennych spraw rzadko kiedy aktywna kobieta będzie mieć na to czas.

Nie musi jednak całkowicie porzucać swojego hobby – istnieje alternatywa w postaci audiobooków dostępnych na platformie z podcastami i audiobookami Storytel!

 

Brak ograniczeń

Trzeba to szczerze przyznać – transportowanie ze sobą przynajmniej kilku książek dziennie będzie męczące nawet dla największych fanek literatury. Tym bardziej że stają się niejako niewolniczkami swojej selekcji, nie są bowiem w stanie zabrać ze sobą całej biblioteczki i wymieniać poszczególne dzieła na inne. Storytel wychodzi naprzeciw takim problemom, udostępniając rozbudowany wybór audiobooków z różnych gatunków za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Niezależnie od gustu, każdy znajdzie tam coś dla siebie, a przy okazji można zapoznać się z pozycjami nieznanymi, ale ciekawie się prezentującymi.

 

Kompatybilność z aktywnością fizyczną

Przeważnie w trakcie uprawiania sportu jednym ze stymulantów pozwalających na pełne skupienie się są słuchawki z muzyką. Jednak nawet najstaranniej wyselekcjonowana playlista jest w stanie się niestety przejeść. Zmiana treści nie tylko przełamie rutynę, ale i pozwoli na zapoznanie się z ciekawą treścią niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z miłośniczką biegania, jogi, czy siłowni. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby prócz audiobooków zainteresować się też podcastami na Storytel.

Co więcej, taka forma nie musi być jednak ograniczana do samego sportu. Gotowanie, sprzątanie, przejazd na spotkanie biznesowe, wyjście ze zwierzakiem na spacer – platforma dostosuje się do planu dnia każdej kobiety.

 

Możliwość nauki

Nauka, czy zwyczajna możliwość poszerzania horyzontów w żadnym razie nie musi odbywać się wyłącznie w domu. Storytel umożliwia też dostęp do kursów językowych, poradników oraz książek edukacyjnych, pozwalających rozwijać dotychczasowe zainteresowania i odkrywać nowe.  A jest w czym przybierać, ponieważ mowa o pozycjach z różnych dziedzin: rozwoju osobistego, biznesu, podróży, biologii i wiele innych.

 

Podsumowanie

Dla aktywnej kobiety platforma Storytel oferuje wiele rozwiązań na ciekawe spędzenie czasu w mniej i bardziej intensywnych momentach dnia codziennego. Najważniejsze jednak, że wszystko charakteryzuje się wygodą możliwości zabierania jej praktycznie wszędzie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,08 z 5)
zapisuję głos...