Jak rozkochać kobietę? Pieniędzmi, oddaniem, sztuczką czy czymś więcej?

Media stale podsuwają nam coraz to nowsze sposoby wraz z odpowiednimi tekstami na podryw. Coraz więcej psychologów i coachów specjalizuje się w temacie nawiązywania relacji damsko-męskich a nawet w popularnych sposobach podrywania. Nic dziwnego, przecież każdy przynajmniej raz w życiu zakochał się bez wzajemności i próbował znaleźć odpowiedź na pytania, których prawdopodobnie nie miał odwagi głośno wypowiedzieć. Czy istnieją gwarantowane sposoby na podryw? Co tak naprawdę działa na kobiety? Czy, aby rozkochać kobietę, wystarczy prosty trik, czy trzeba czegoś więcej? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać kobietę?” Zobacz, co na temat poszukiwania miłości mówią sami zainteresowani. Jak chcą podrywać mężczyźni, a jak chcą być podrywane kobiety?

Jak rozkochać kobietę

Żadna z singielek nie poparła tezy, że kobiety lubią bogatych. Popularne zestawienie „skóra, fura i komóra” działa więc tylko na wyobraźnię 9 % mężczyzn. Poradniki dla podrywaczy sugerują, by dać kobiecie poczucie, że cały świat przestał istnieć, że liczy się tylko ona, by „oddzielić ją od stada” i skoncentrować na sobie. Ale czy faktycznie panie tego chcą? Wbrew pozorom, kobiety nie pragną, by poświęcić im całą swoją uwagą – tylko 7% z nich właśnie tego oczekuje. Jeszcze mniej, bo tylko 2%, chce, by dopasować się do niej w każdym względzie. Czyżby panie przeczuwały, że to tylko pozory? A może teza, że tylko przystojniacy mają szansę, jest prawdziwa? Zdecydowanie nie, tylko niecały 1% kobiet skutecznie uwiedzie typ zniewalający – szczególnie dbający o wygląd. Panie chcą czegoś więcej.

Czym zatem oczarujecie płeć piękną? Odpowiedź okazuje się bardzo prosta. Kobiety chcą poczuć się bezpiecznie. Prawie 60% zapytanych wskazuje, że aby związać się z mężczyzną musi mieć pewność, że deklaracja „możesz na mnie polegać”, to nie tylko słowa – kobieta musi czuć się w 100% zaopiekowana. W końcu od zawsze zadaniem mężczyzn było zadbanie o bezpieczeństwo ogniska domowego, które tworzyła kobieta. A czy panowie podzielają ten pogląd? 23% z nich jest przekonanych, że to właśnie przyciągnie do nich wybrankę. Kolejne 33% panów stawia na szczerość – pełne zaufanie i prawdę w każdej sytuacji. Zdanie to podziela 24% kobiet.

jak rozkochać kobietę

Okazuje się, że kobiety, by skłonić się w stronę absztyfikanta, nie chcą być przytłaczane i osaczane. Nie oczekują obietnic bez pokrycia i drogich prezentów. Nie chcą również, by tworzyć sztuczną atmosferę. Wręcz przeciwnie. Z przeprowadzonych  badań  wynika, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni zgadzają się, że najważniejsze przy budowaniu relacji z kobietą jest to,  by móc na sobie polegać i być godnym zaufania. A co z trikami, manipulacjami i sztuczkami na podryw? Są dobre na początek. Na pewno pomagają przełamać nieśmiałość, ale to Ty musisz podjąć decyzję, czy chciałbyś, aby Twój związek był budowany tylko na tej podstawie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  12 stycznia 2016 12:17

  Poczucie bezpieczeństwa i tego że jest się najważniejszą dla niego osoba. To jest najwazniejsze.

  Odpowiedz
  • Żanett  13 stycznia 2016 08:07

   Zgadza się, żadne pieniądze, luksus czy inne tego typu rzeczy, nie zastąpią poczucia bezpieczeństwa i bliskości drugiej osoby.

   Odpowiedz
   • Jaworka  13 stycznia 2016 16:10

    Zgadzam się z Wami w 100% pieniądze nie zagwarantują nam miłości

    Odpowiedz
    • Aneta  14 stycznia 2016 13:59

     Dokładnie tak! 🙂

     Odpowiedz
     • AnnaKwasniak  17 stycznia 2016 18:30

      Dziewczyny, zgadzam się z wami. My kobiety nie mamy wielkich wymagań 😉

 2. bbo  12 stycznia 2016 20:24

  Szczerym zainteresowaniem, niegasnącym z biegiem lat…

  Odpowiedz
 3. gusia.  13 stycznia 2016 09:46

  Najważniejsza jest miłość,a potem inne „dodatki” które ją utrzymają.

  Odpowiedz
 4. princess2585  13 stycznia 2016 14:15

  Szczerość, uczciwość i zaufanie 🙂

  Odpowiedz
 5. Ewelina  13 stycznia 2016 15:31

  Miłość, szczerość, zaufanie 🙂

  Odpowiedz
 6. Jaworka  13 stycznia 2016 16:12

  A może jak w piosence kocha się raz potem drugi i trzeci i znów i na to nie ma rady

  Odpowiedz
 7. j.dudek71  13 stycznia 2016 22:05

  Zaufanie,szczerość to podstawa.Miłość też musi być:)

  Odpowiedz
 8. martus2833  18 stycznia 2016 19:09

  Chyba nie ma gotowej „recepty” na to, jak rozkochać kobietę. Zgadzam się z moimi przedmówczyniami – poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest się tą jedyną są szalenie ważne.

  Odpowiedz
 9. Anita  22 stycznia 2016 20:28

  myślę, że po prostu byciem sobą..

  Odpowiedz
 10. Patriszia  28 stycznia 2016 00:11

  Na to składa się ogromnie dużo czynników. Głownie zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, szczerość.

  Odpowiedz
 11. claire  2 lutego 2016 21:32

  Chyba rzeczywiście większość kobiet najbardziej ceni sobie poczucie bezpieczeństwa. A takie poczucie z pewnością pojawia się także między innymi przez szczerość i zaufanie 🙂 Więc te odpowiedzi moim zdaniem się w pewien sposób łączą. Żeby tylko faceci zapoznali się z tymi wynikami, wiedzieliby, że szpan kasą to nie to, czego kobiety oczekują. Przynajmniej te normalne:) Pewnie jakby badanie rozszerzyć i przeprowadzić także poza mydwoje, to mogłoby się okazać, że te wyniki są trochę inne. Ale mówimy tutaj o normalnych kobietach, bo to w końcu użytkowniczki mydwoje brały udział w badaniu. Czyli kobiety, które nastawione są na poważniejsze związki, na uczucia. Jakby taką ankietę przeprowadzić np. w jakimś klubie / dyskotece dla nastolatek, to te wyniki byłyby inne 🙂

  Odpowiedz
 12. bachacz  29 października 2016 08:46

  Rozkochanie pieniędzmi, licha to miłość skoro tylko na tym by polegała. Nasze poszukiwania tego właściwego jednak nie polegają w ogromnej większości na dobrach materialnych ale właśnie na tym co buduje prawdziwy związek wtedy kiedy tych dóbr tak naprawdę nie ma. Najważniejszym okazuje się to co niematerialnego możemy dać i otrzymać od kogoś, zaufanie, bezpieczeństwo, jego zainteresowanie i czas, a kasa to inna bajka z miłością niewiele mająca wspólnego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany