Rozjaśnij swój umysł z pomocą Bilobil Forte

Zbyt wiele obowiązków, przepracowanie i przemęczenie, coraz częściej towarzyszą nam w codziennym życiu. Te czynniki zwykle wpływają na pogorszenie efektywności pracy umysłowej i fizycznej oraz osłabiają ogólną wydolność mózgu. Aby temu zapobiec warto sięgnąć po preparat Bilobil Forte, który wspomaga sprawność umysłu.

Bilobil forte

 Bilobil forte usprawnia mózgowe i obwodowe krążenie krwi, ułatwia dopływ tlenu i glukozy do mózgu oraz zapobiega agregacji płytek krwi. Preparat zawiera  wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginko biloba), który wspomaga krążenie krwi oraz usprawnia funkcje poznawcze.

Życie na wysokich obrotach, bycie aktywnym zawodowo i rodzinnie może być mniej uciążliwe i wyczerpujące dla naszego umysłu. Po intensywnym dniu w pracy, z pewnością nie zapomnimy o ważnych wydarzeniach rodzinnych, znajdziemy energię by pomóc dzieciom w lekcjach, a dotychczas sporządzana lista zakupów przestanie być potrzebna.

Jedna kapsułka preparatu zawiera 80 mg suchego wyciągu z miłorzębu japońskiego, co zapewnia możliwość osiągnięcia najwyższej dawki dziennej zalecanej przez ESCOP oraz WHO. Badania kliniczne dowodzą bowiem, że przyjmowanie wyciągu z miłorzębu japońskiego w dawce 160 – 240 mg, w ilości 2-3 tabletek dziennie, po posiłku wpływa korzystnie na krążenie mózgowe krwi i sprawność umysłu.

Bilobil forte szczególnie rekomendowany jest osobom, u których obserwuje się osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem oraz dzwonienie w uszach i zawroty głowy. Bilobil Forte jest również rekomendowany do stosowania przy zaburzeniach ukrwienia kończyn. Poprawa następuje po ok. miesiącu stosowania preparatu, a kurację można przedłużyć do 3 miesięcy.

Dostępny w opakowaniach: 60 i 90 kapsułek

Z ciekawostek: Jak pokonać własny umysł?

pamiec

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany