Rozgrzewająca maska detoksykująca GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE – odblokowuje pory i dodaje blasku

Gdy zapanowały wkoło ujemne temperatury a wiatr i zimny deszcz nie sprzyja naszej cerze, warto sięgnąć po rozgrzewającą maseczkę do twarzy. Po testowaniu kilku rozgrzewających maseczek przeprowadzonym redakcji, proponujemy sięgnąć po maskę GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE. Doskonale zadziałała nawet na delikatnej cerze naczyniowej. Zaletą detoksykującej  maski GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE  jest jest jej naturalna formuła oparta o glicerynę roślinną oraz  wyjątkowa skuteczność w krótkim czasie. Kiedy liczy się każda minuta, użycie tej maseczki – aby uzyskać natychmiastowy rezultat świeżego wygląd oraz promiennej cery jest bezcenne!

maska detoksykująca GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE

MIKROEMULGOWANA GLICERYNA ROŚLINNA STRUKTURA THERMOCLEANTM

Rozgrzewająca maska detoksykująca GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE wykorzystuje wyjątkową formułę – krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu. Maska z mikroemulgowaną gliceryną roślinną pomaga odblokować pory i uwolnić skórę od nagromadzonych zanieczyszczeń. Wysoka zawartość fazy olejowej silnie skoncentrowanej w glicerynie przyczynia się do zachowania stabilności formuły. Zanieczyszczenia są wychwytywane przez mikromicele, a następnie usuwane. Podczas spłukiwania czystą wodą żel zmienia się w delikatne, kremowe mleczko. Następuje odblokowanie porów, a skóra odzyskuje blask.

Maska urzeka drzewno-kwiatowym zapachem. Delikatna nuta serca jest zbudowana wokół eleganckiego kwiatowego akordu róży, łączącego się harmonijnie ze słodyczą aldehydów i świeżością piżma.

Działanie detoksykacyjne i usuwanie zanieczyszczeń:

  • usuwanie mikrocząsteczek – 82% (1)
  • skuteczność oczyszczania i usuwania makijażu: znaczna redukcja pozostałości na skórze – 93.8%(2)
  • natychmiast po zabiegu skóra staje się jaśniejsza, a po 21 dniach stosowania jej koloryt staje się bardziej wyrównany – o 46,5% (3)

Kobiety są zachwycone! 98% kobiet podkreślało intensywne działanie oczyszczające maski. 94% ankietowanych uznało, że ich skóra jest bardziej promienna i pełna witalności (4)

CENA: 140 zł/50 ml

MIKROEMULGOWANA GLICERYNA ROŚLINNA

Gliceryna roślinna ma wiele różnych właściwości. Jest emolientem, humektantem (substancja utrzymująca wilgoć) oraz czynnikiem nawilżającym skórę. Sam kompleks składników, bez względu na ich właściwości, nie wystarcza. Dla zwiększenia jego skuteczności konieczna jest odpowiednia formuła.

STRUKTURA THERMOCLEANTM

Opracowana struktura to mikroemulsja typu o/w zawierająca mikroskopijne micele, w której gliceryna roślinna jest rozproszona między fazą wodną a mikrokropelkami fazy olejowej. W momencie kontaktu ze skórą i pod wpływem masażu, gliceryna uwalnia przyjemne, delikatne ciepło, zapewniając dogłębne oczyszczanie. Po spłukaniu maski, wszystkie uwięzione w mikromicelach zanieczyszczenia są usuwane na zewnątrz. Dopełnieniem tej prostej formuły jest witamina E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Neutralizuje wolne rodniki i skutecznie pomaga chronić komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, do którego może przyczyniać się zanieczyszczone środowisko.

JAK STOSOWAĆ GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE?

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na suchą skórę, masując opuszkami palców dla uzyskania efektu rozgrzewającego. Pozostawić na dwie do trzech minut. Zwilżyć dłonie, aby żel zmienił się w mleczko.

Dokładnie spłukać. Chronić maskę przed wilgocią.

 

  • (1) Badanie skuteczności działania detoksykacyjnego i usuwania zanieczyszczeń w grupie 22 kobiet w wieku
           od 19 do 65 lat.
  • (2) Badanie skuteczności demakijażu i oczyszczania w grupie 20 kobiet w wieku od 20 do 47 lat.
  • (3) Ocena kliniczna pod kontrolą dermatologiczną w grupie 32 kobiet w wieku od 21 do 64 lat.
  • (4) Test konsumencki w grupie 112 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (100 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...