Nowość: ROYAL VOLUME MASCARA – tusz do rzęs w stylu glamour od Eveline

Marzysz o pięknych rzęsach? W każdej sytuacji powinny prezentować się wzorowo, tak abyś mogła hipnotyzować spojrzeniem. Wystarczy, że twoje rzęsy będą podkręcone, pogrubione i pełne objętości. Eveline Cosmetics proponuje maskarę, która spełnia ów zadania, a dodatkowo zamknięta została w stylowym, eleganckim opakowaniu.

Wszystkie kobiety są piękne, a aby ów piękno jeszcze uwypuklić, ktoś mądry wymyślił kosmetyki. Pomagają one też maskować mankamenty, które mogą pojawić się w trakcie gorszego dnia. Głębokie i zachwycające spojrzenie gwarantuje np. mascara, która sprawia, że oko zmienia zupełnie wyraz i kształt. Te, które są dziś na rynku nie tylko przyciemniają rzęsy, a są wielozadaniowe. Tak jak najnowszy tusz od Eveline Cossmetics – ROYAL VOLUME MASCARA. Polecamy ją przetestować, zwłaszcza, że stworzona została dla prawdziwych dam, o czym świadczy już samo gustowne opakowanie. Ale nie tylko ono. Glamour będzie również twoje spojrzenie.

Nowość: ROYAL VOLUME MASCARA – tusz do rzęs w stylu glamour od Eveline

Hipnotyzowanie spojrzeniem to nie jedynie przywilej wieczorowy. Wyraziste usta, połyskujące cienie, zarysowane brwi w towarzystwie pogrubionych oraz podkręconych rzęs, a także elegancka stylizacja to właśnie jego kwintesencja. Jednak nie tylko w takich sytuacjach możesz, a nawet powinnaś czarować spojrzeniem. Podkreśl swoje piękno również na co dzień, a kosmetykiem, który na równych prawach powinien znaleźć się zarówno w kosmetyczce codziennej, jak i wieczorowej niezmiennie od lat jest tusz do rzęs. Idąc do pracy, na szkolne zebranie czy obiad u teściowej nie powinnaś przesadzić z makijażem. Mascary jednak, bez względu na okoliczności – zawsze możesz użyć. Wychodzisz z przyjaciółkami, idziesz na imprezę, masz świetny dzień? Możesz postawić na wyrazistszy make up, bawiąc się dodatkowo cieniami i kredką. W każdej sytuacji sprawdzi się multifunkcyjny tusz do rzęs, który jest teraz prawdziwym hitem na rynku. Tak jak przedstawiana mascara od Eveline. Rozprowadzona po rzęsach zmieni ich oblicze, a wyjęta z torebki oczaruje wszystkich glamour opakowaniem.

 

Maskara Royal Volume

Cena: 18,99 zł

Rzęsy pięknie podkreślisz, nadasz im długości i objętości przy pomocy włosianej szczoteczki, klasycznej i sprawdzonej. Jeśli chodzi o formułę tuszu jest ona kremowa i długotrwała. Nie skleja rzęs, a precyzyjnie, po uprzednim podkreśleniu, rozdziela każdą z nich. Czarno – złote opakowanie natomiast zachwyca elegancją.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 3,95 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany