Romantycznie czy wyczynowo? Jak świętować Walentynki

Jak zorganizować Walentynki? Czy będą to romantyczne chwile spędzone w zaciszu przytulnego zakątka, czy może szalona przygoda z adrenaliną – bez wątpienia musi to być coś niecodziennego i niezapomnianego!

Dobrze znane są słowa kultowej polskiej piosenki mówiącej, że „w życiu piękne są tylko chwile”. To właśnie niezwykłe momenty zapamiętujemy najdłużej. Warto więc już teraz pomyśleć o tym, jakie emocje podarować drugiej połówce w dzień zakochanych. Czy będą to romantyczne chwile spędzone w zaciszu przytulnego zakątka, czy może szalona przygoda z adrenaliną – bez wątpienia musi to być coś niecodziennego i niezapomnianego.

Walentynki

Strzelanie do celu, a może cukierkowe warsztaty dla dwojga? Serwisy internetowe oferujące prezenty w formie przeżyć, są już przygotowane na święto zakochanych. Każda para znajdzie tam odpowiadające ich potrzebom i upodobaniom atrakcje, bez względu na to, w jakiej formule planuje spędzić ten szczególny dzień.

Co kupić chłopakowi na walentynki? 

Decydując się na zabranie swojej sympatii w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać niecodzienne przeżycie, trzeba zastanowić się, czego druga połówka potrzebuje, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeśli jest osobą aktywną i odważną, z pewnością ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny. Może to być, na przykład, przygoda na strzelnicy sportowej, gdzie pozna zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną i odda serię strzałów do celu. Dla miłośników motoryzacji, lubiących dużą prędkość i pokonywanie wiraży, idealnym prezentem będzie wyścig na torze gokartowym. Zaletą takiej atrakcji jest brak konieczności posiadania prawa jazdy, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku, gdy obdarowana osoba nie posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Dzień zakochanych może stać się też świetną okazją do nabycia nowych, nietypowych umiejętności, uwalniających potencjał i kreatywność pary. Ciekawym pomysłem będą wspólne warsztaty cukierkowe, podczas których stworzy się własne, ręcznie wyrabiane słodkości. Po takich zajęciach można zaserwować przygotowane łakocie na romantycznej kolacji we dwoje.

Dla osób ceniących sobie relaks i spokój ducha, odpowiednie będą niezapomniane chwile przyjemności. Dzień zakochanych stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy, gdy będą towarzyszyć mu relaksujące zabiegi SPA. A wśród nich zmysłowe masaże, aromatyczne kąpiele, rozgrzewająca sauna. Po takiej dawce rozkoszy, wszelkie napięcia fizyczne i psychiczne, odejdą w niepamięć, a to oznacza, że kolejne chwile spędzone z ukochaną osobą będą zupełnie beztroskie.

Pomysłów na świętowanie dnia zakochanych może być znacznie więcej, ale najważniejszym aspektem tego święta pozostają szczere emocje, jakie wiążą się z ofiarowaną walentynką. Jeżeli zatem zdecydujemy się zakupić w serwisie internetowym, np. Katalog Marzeń i sprezentować ukochanej osobie voucher na niecodzienne przeżycie, warto zadbać o jego nieszablonową formę wręczenia. Najbardziej efektowne, a zarazem oryginalne będą własnoręcznie wykonane opakowania. Można też zmylić partnera, dając mu tradycyjny prezent walentynkowy, w którym ukryty będzie voucher. Taki pomysł z pewnością zaskoczy obdarowanego i wytworzy mnóstwo pozytywnej energii.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (283 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  4 lutego 2014 18:40

  Najlepiej 2 w 1 🙂

  Odpowiedz
 2. bbo  4 lutego 2014 20:34

  Romantycznie, ale nie popadając w rutynę.

  Odpowiedz
 3. Dorota Dziubdziela  9 lutego 2016 18:39

  marzy mi się kolacja najlepiej walentynkowo-zaręczynowa ♥

  Odpowiedz
 4. efffciaa  25 marca 2016 13:51

  Z pewnością w szczególny sposób i tylko we dwoje 🙂 Ja zdecydowanie preferuję romantyczny weekend w hotelu z kolacją przy świecach . Ostatnio byliśmy na Walentynkach w przemyślu w Hotelu Gloria – cudownie spędzony weekend 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany