Romantyczna stylizacja nude na ciepły jesienny spacer

Jeśli się zakochać, to tylko jesienią! Tym bardziej ostatnie ciepłe dni sprzyjają spacerom alejkami pełnymi kolorowych liści. To idealna sceneria, w której odnajdzie się każda rozmarzona i zakochana dusza, najlepiej w czasie spotkania we dwoje. Na tym tle dobrze widziana będzie więc romantyczna stylizacja. A nie ma przecież nic bardziej romantycznego niż rozmyte pastele pojawiające się na uroczym dziewczęcym płaszczu. Jeśli do tego dobierzemy natomiast delikatny szal lub apaszkę, który możemy związać na rozmaite sposoby, nasz look będzie emanował miłością, ale też klasą. 

Stylizację naszej Inspirantki bez wątpienia możemy zaliczyć do tej z dziedziny romantycznych. Postawiła bowiem na wiele typowo kobiecych, a nawet dziewczęcych detali, które oddają outfit marzycielki. Na uroczym prochowcu w kolorze nude pojawia się zarówno efektowna falbanka, jak i czarna wstęga, która pięknie podkreśli talię. Płaszcz świetne koresponduje z łososiową chustą we wzory. Delikatność aż od niej promienieje, a to za sprawą bawełny i aksamitu, z których to materiałów została wykonana. Pod płaszczem natomiast ukryła się dzianinowa sukienka z koronką. Na nogach pojawiają się z kolei eleganckie czółenka, które pozbawione obcasa z pewnością będą sprzyjały długim romantycznym spacerom. I jak na prawdziwą damę przystało, nie mogło zabraknąć torebki. W naszej stylizacji owa opatrzona została uroczym kwiatkiem i pokryta szarościami, co ciekawie kontrastuje z chustą i prochowcem.

Zwycięską stylizację wykonała Weronikaa2. Serdecznie gratulujemy!

#zoomnaszalik

 Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#zoomnaszalik

#powrótlat90-tych

#jesiennaspódnica

#zwierzęcyprint

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany