Rok Smoka – nowa kolekcja zegarków od Swatch

Według chińskiej astrologii rok 2024 to Rok Smoka. Z tej okazji Swatch stworzył wyjątkową kolekcję zegarków, którą pokochają wszyscy miłośnicy tego mitycznego stworzenia. Kolorystyka modeli nie jest tu przypadkowa. Inspiracją były neonowe barwy azjatyckich miast i znaków. 

swatch rok smoka

Mat.nadesłane

Nowa kolekcja Swatch Rok Smoka wyraża to, co utożsamiane jest z symboliką przewodniej postaci proponowanych modeli. Wyraża zatem moc i siłę. Okazuje się bowiem, że ludzie urodzeni pod znakiem smoka cechują się charyzmą, inteligencją i pewnością siebie. Ta mityczna postać to także symbol szczęścia, dlatego taki zegarek na nowy rok może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Do wyboru mamy 5 modeli, a każdy z nich jest wyjątkowy.

DRAGON IN CLOUD

BIG BOLD to kolekcja inspirowana odważnymi pomysłami – idealna propozycja dla pewnych siebie osobowości, która wyraża ich drapieżność! Ten BIG BOLD posiadający kopertę i szkło z materiałów bio być może lata z głową w chmurach, lecz stanowi idealne połączenie stylu i symboliki. Kolorystyka tegowyjątkowego modelu w dużym rozmiarze kojarzy się z czystością i doskonałością.

DRAGON IN WIND PAY!

Jako sztandarowy model Swatch będący wyrazem klasycznego stylu, NEW GENT jest wystarczająco cienki, by zmieścić się pod mankietem, lecz dostatecznie duży, by przyciągać spojrzenia. To doskonały wybór na imprezę. Czarna koperta i pasek podkreślają ogniste barwy grafiki z motywem smoka. Szkło i koperta są wykonane z materiału bio, a zegarek z funkcją SwatchPAY!, sprawia, że bezpieczne płatności stają się wyrazem dobrego stylu.

DRAGON IN WAVES

Granatowa koperta modelu GENT w rozmiarze 34 mm zdobi drobniejszy nadgarstek bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie stylu. Jasnoniebieskie, czerwone i zielone wzory tworzą hipnotyzujący wizerunek smoka trzymającego w szponach złotą kulę. Szkło i koperta wykonane są z materiału bio, a kolorystyka zegarka symbolizuje pokój i harmonię.

DRAGON IN MOTION

Żywa czerwień symbolizuje dobrobyt i powodzenie, przez co idealnie współgra z kopertą NEW IRONY CHRONO, koronką i przyciskami chronografu w kolorze złota. Dzięki dodatkowi stali nierdzewnej o ciepłej barwie, zegarek wyraża klasyczny styl z nutą nowoczesności i odświętności.

DRAGON IN GOLD

Ten smukły model SKIN IRONY jasno mieni się odcieniami złota, które symbolizują dobrobyt, mądrość i nowe początki. Czerwień i zieleń są symbolami powodzenia i tworzą subtelniejszy wzór smoka na całej powierzchni zegarka, dopełniony jasnymi, świecącymi w ciemności wskazówkami. Jego minimalistyczny styl kontrastuje z ekspresyjną kolorystyką. Poczucie wolności, jakie daje noszenie na nadgarstku wyjątkowo cienkiego zegarka, ułatwi przywołanie swojego wewnętrznego smoka.

Pełna kolekcja Rok Smoka jest już dostępna w sklepach Swatch na całym świecie oraz w sklepie internetowym swatch.com.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...