Rodzinnie, znaczy taniej – jak wybrać abonament telefoniczny dla siebie i dzieci?

Szukasz oferty abonamentowej, która będzie dopasowana do potrzeb wszystkich domowników? Abonament rodzinny to idealne rozwiązanie! Decydując się na pakiet rodzinny, każdy z domowników dostaje ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. Każdy też oszczędza, bo wszyscy zyskują atrakcyjny rabat na abonament w T-Mobile.

 

Abonament rodzinny w T-Mobile – na czym polega?

Oferta rodzinna została stworzona po to, by rodzice mogli zaoszczędzić na rachunkach za telefon – nie tylko swój, ale też dzieci. Pakiet rodzinny od T-Mobile można podsumować jednym zdaniem: im więcej osób zdecyduje się z niego skorzystać, tym mniejsze będą opłaty abonamentowe. Oszczędności widać już wtedy, gdy z abonamentu rodzinnego skorzystają dwie osoby. Jednak warto pamiętać o tym, że im więcej domowników przyłączy się do oferty, tym oszczędności będą większe. Szczegółowe informacje na temat oferty abonamentowej T-Mobile można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/dla-rodziny.

 

Pakiet rodzinny – ile można na nim zaoszczędzić?

W ofercie abonamentowej od T-Mobile, rabaty są przyznawane na każdego członka rodziny. Ich wysokość jest uzależniona zarówno od liczby osób, które przystąpią do promocji, jak i opcji abonamentowej, na którą się zdecydują. Jeśli wybór padnie na ofertę T-Mobile XS lub T-Mobile S i skorzystają z niej dwie osoby, rabat wyniesie 5 zł na każdą umowę. Jeśli z wybranych ofert skorzystają przynajmniej 3 osoby, rabat wzrośnie do 10 zł na każdą umowę. W przypadku oferty T-Mobile M i T-Mobile L, rabat na każdą umowę wyniesie 10 zł (gdy umowę podpiszą dwie osoby) i 15 zł (gdy z oferty skorzystają co najmniej trzy osoby).

Abonament rodzinny od T-Mobile – co można zyskać?

Atrakcyjne rabaty dla całej rodziny to nie jedyna zaleta pakietu rodzinnego od T-Mobile. Dołączając do promocji, każdy z domowników może wybrać taką ofertę, jaka najbardziej mu odpowiada. Nie ma konieczności, by rodzice i dzieci mieli takie same umowy. Zatem, każdy może mieć umowę o innej kwocie zobowiązania, z telefonem lub bez niego. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę T-Mobile M, mogą liczyć na dostęp do nielimitowanych usług: rozmów, SMS-ów, MMS­-ów i internetu. Jednak oferta T-Mobile XS również wydaje się atrakcyjna. W ramach abonamentu klienci otrzymują: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i paczkę internetu wielkości 3 GB. Jeśli zaś chodzi o smartfony, to są dostępne już od złotówki, w abonamencie T-Mobile M.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany