Rewolucja w demakijażu! Innowacyjne rozwiązania marki Laboratorium Kosmetyczne AVA

Dobra pielęgnacja skóry zaczyna się od starannego oczyszczania. Kluczowe jest nie tylko usunięcie makijażu, ale również wszelkich zanieczyszczeń, które mogą zaszkodzić naszej skórze. Dlatego Laboratorium Kosmetyczne AVA prezentuje dwie nowe formuły oczyszczające – masełko i olejek do demakijażu. Te nowatorskie formuły gwarantują nie tylko doskonałe usunięcie makijażu, ale również pozostawiają skórę odświeżoną, oczyszczoną i miękką w dotyku.

“Z małej rzemieślniczej produkcji do profesjonalnego zakładu produkcyjnego” – Larysa Dysput-Goławska zdradza nam tajemnice rozwoju Laboratorium Kosmetycznego AVA, pioniera ecobeauty w Polsce

“Z małej rzemieślniczej produkcji do profesjonalnego zakładu produkcyjnego” – Larysa Dysput-Goławska zdradza nam tajemnice rozwoju Laboratorium Kosmetycznego AVA, pioniera ecobeauty w Polsce

Laboratorium Kosmetyczne AVA to jedna z najstarszych polskich marek kosmetycznych. W portfolio marki znajduje się ponad 400 produktów. Aktualnie kosmetyki są dostępne już nie tylko Polsce, ale i w ponad 40 krajach na całym świecie.

Wybierz to, co lepiej pasuje do Twojej skóry

Każda kobieta wie, jak ważne jest, aby produkty do oczyszczania twarzy były dostosowane do indywidualnych potrzeb jej skóry. Nowe propozycje od AVA to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju cery – zarówno dla skóry wrażliwej, jak i tłustej. Masełko i olejek doskonale sprawdzą się w walce z codziennym makijażem, ale także z mocniejszymi – teatralnym czy wodoodpornym. Bez trudu zmyją również resztki kremu z filtrami SPF.

Masełko do demakijażu – twoja skóra na 100% oczyszczona

Masełko do demakijażu i oczyszczania AVA to niesamowicie wydajna formuła oparta na naturalnych olejach. Zapewnia ona dokładne oczyszczanie, nawet w przypadku makijażu wodoodpornego, kosmetyków z filtrami SPF oraz nadmiaru sebum. Co więcej, działa kojąco na skórę i sprawdzi się na każdym rodzaju cery, również wrażliwej i problematycznej. Przede wszystkim jednak, pozostawia skórę doskonale oczyszczoną i nawilżoną, gotową do dalszej pielęgnacji.

Cena: 49,90/75 g

Jak używać?

  • I etap – w celu demakijażu oczu nanieść masełko na powieki i pod oczy. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Przetrzeć wilgotnym wacikiem.
  • II etap –  wilgotnymi rękoma nałożyć niewielką ilość masełka na pozostałą część twarzy. Rozsmarować okrężnymi ruchami w zależności od rodzaju makijażu od 20 do 30 sekund. Zmyć ciepłą wodą. Można zastosować wybrany preparat myjący.

Olejek do demakijażu – dla skóry wolnej od zanieczyszczeń

Drugim produktem, który Laboratorium Kosmetyków AVA wprowadza na rynek, jest olejek do demakijażu i oczyszczania. Z łatwością usunie mocny makijaż i codzienną pielęgnację, pozostawiając skórę całkowicie wolną od zabrudzeń. Jego formuła dodatkowo chroni skórę przed utratą wilgoci i przesuszeniem, a jego aplikacja nie sprawia problemów, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju cery.

Cena: 39,90/ 50 ml

Jak używać?

  • I etap – w celu demakijażu oczu nanieść olejek wilgotnym wacikiem na powieki i pod oczy. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Przetrzeć czystym wacikiem.
  • II etap –  wilgotnymi rękoma nałożyć niewielką ilość olejku na całą twarz. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Zmyć ciepłą wodą. Następnie sugerujemy zastosować wybrany preparat myjący.

Sama zdecyduj, która formuła najlepiej odpowiada na potrzeby Twojej skóry.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany