Modern Line w kolekcji Reserved wiosna lato 2016

Wykreowana by połączyć trendy z lekkim formalizmem linia Modern, to jedna z wizytówek projektantów Reserved. W tym sezonie zdominowały ją klasyczne rozwiązania przełamane nietypowymi kolorami, a także kilka bardziej awangardowych fasonów zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej linii ubrań z kolekcji Reserved wiosna lato 2016 .

reserved wiosna lato 2016 modern line

Sesja promująca damską odsłonę Modern Line przypomina nieco kadry z filmów Pedro Almodóvara. Dużo tu koloru, deseni, niebanalnego retro. Wszystko jest jednak okiełznane przez wyrafinowane koncepcyjnie projekty, w których króluje zreformowana klasyka. Garnitury damskie, garsonki i sukienki zostały w pewnym sensie wymyślone na nowo, z wykorzystaniem modnych akcentów: mocnych kolorów takich jak zrudziała czerwień, kanarkowy żółty, indygo, oraz ciekawych, graficznych deseni (kolorowy kod paskowy). Wprowadzono też nowe tkaniny i fasony. Hitem sezonu na pewno będą retro sukienki i szerokie spodnie “szwedy” z lekkiej tkaniny, dobre zarówno na miejską imprezę, jak i na plażę.

Modern Line ma też swoją “morską” odsłonę, w której dominują ubrania w odcieniach turkusu, błękitu, ultramaryny i sylwetki zbudowane blisko ciała. Projektanci marki zdecydowanie proponują odejście od wielowarstwowości, która “rządziła” w modzie przez ostatnie sezony. Zamiast tego – eksponowanie sylwetki. Reserved proponuje opinające bluzki, paski zawiązane w talii, raczej dopasowane i obcisłe doły. Z jednej strony odsłaniamy – pokazujemy nogi i ramiona. Z drugiej zasłaniamy (zakrywamy dekolty). Kreatorzy trendów z Reserved proponują dobierać akcesoria pod kolor” by tworzyć monochromatyczne zestawy,  co stanowi zupełnie świeży pomysł w zakresie stylizacji.

Zdjęcia do najnowszej kampanii Reserved Modern Line wykonał Marcin Tyszka.

Informacje o sesji: 

  • Model: Cedric Bihr @Kult
  • Modelka: Amber Anderson @Tess Management
  • Make up: Wilson @Warsaw Creatives
  • Fryzury: Michał Bielecki @Warsaw Creatives
  • Stylizacja: Michał Kuś @Warsaw Creatives
  • Fotograf: Marcin Tyszka @Warsaw Creatives
  • Art Director: Adam Babinek
  • Dyrektor Marketingu Reserved: Agnieszka Łabuszewska

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...