Reserved – Lato 2011 – Stroje kąpielowe (32 zdjęcia)

Wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny ? Czas na cudowne lato. W tym sezonie postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym stroju tego sezonu.

Reserved - Lato 2011 - Stroje kąpielowe

Róż miesza się z soczystą pomarańczą, błękit ujawnia się we florystycznych motywach. Bardziej stonowane i zawsze na czasie black & white zaskakuje geometryczną formą kroju. Modne groszki i tym razem zaznaczyły swoja prezencję w letniej modzie podobnie jak dziewczęca kratka odznaczona serduszkami. Tego lata, w stylistyce swojej kolekcji kostiumów kąpielowych RESERVED stawia na różnorodność. Spotkamy tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy, czy stroje jednoczęściowe. To co kusi to wysmakowane połączenia kolorów. Pomarańcz z błękitem , motywy kwiatowe zatopione w granacie czy tropical safari.

W modzie kąpielowej silnym trendem jest koncepcja duo- różniące się kolorem czy deseniem dwie części kostiumu. Jaskrawe elementy góry świetnie będą współgrać z bardziej stonowanym dołem. Ponad wszystko modna jest mozaika barw, feeria letnich barw ujęta w rozmytym wodą zestawie, fantazyjnie współgra z wielkim słonecznym kapeluszem czy naszyjnikiem w kształcie serca. Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary, a wszystko w stronę słońca.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (169 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  10 lipca 2013 08:43

    Specjalnie weszłam sprawdzić,czym różnią się te propozycje z aktualnymi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany