Reserved Beautiful Story – Magdalena Frąckowiak

Nowa kolekcja Reserved wiosna/lato 2011, inspirowana jest codziennymi a zarazem pięknymi historiami, oraz codziennymi a zarazem pięknymi ludźmi. Kampania Reserved BeautifuL Story jest kontynuacją jesienno-zimowej kampanii pod tym samym tytułem i tak jak jej poprzedniczka prezentuje ona młodych ludzi, którzy dzięki swojej pasji osiągnęli życiowy sukces.  Reserved beautiful story

RESERVED wierzy w ludzi i marzenia. Ich realizacja jest możliwa, wystarczy wiara w siebie, determinacja i wytrwałość. W nowej, wiosennej odsłonie kampanii ?BEAUTIFUL STORY? RESERVED kontynuuje swoją opowieść o nadzwyczajnych ludziach, pełnych pasji, realizujących swoje pragnienia.

W wiosennej odsłonie kampanii ?BEAUTIFUL STORY? RESERVED przybliża sylwetkę top-modelki, gdańszczanki – Magdaleny Frąckowiak. Obok Ani Jagodzińskiej, Karmen Pedaru i Tobiasa Sorensena to kolejna bohaterka niezwykłych i pięknych historii opowiadanych przez RESERVED.

Magda to jedna z 30 najlepszych, światowych modelek według listy francuskiego Vogue. Obecnie jest twarzą najbardziej cenionych i ekskluzywnych marek tj. Dior, Givenchy, Victoria?s Secret czy Chanel. Karl Lagerfeld nakręcił z nią filmy reklamowe dla Chanel i marki Hogan. Magda należy również do wąskiego grona bohatere kalendarza Pirelli.Reserved beautiful story

Jednakże zawrotna kariera i niesamowity sukces, nie wpłynęły na postrzeganie jej jako sympatycznej, szczerej i wrażliwej osoby, jednak wciąż zapracowanej i zdeterminowanej w swoich dążeniach do samorealizacji. Jej talent, siła i samoświadomość doprowadziły ją na szczyt światowej kariery – jak mówi sama modelka: ?Paryż, Londyn, Nowy Jork: moje Trójmiasto?.

RESERVED wykorzystując wizerunek zwyczajnych-niezwyczajnych osób jako świadectwo ?pięknych historii?, zaszczepia młodym ludziom wiarę w siebie, swoje marzenia i możliwości. ?Kampania Reserved jest kwintesencją naszej marki. Opowiada piękną historię modelki, która jest u szczytu swojej kariery; jednocześnie prezentuje jej bogatą osobowość, odwagę i determinację. Reserved jest marką dla ludzi zainteresowanych modą, którzy poprzez swój wizerunek nie tylko odnoszą się do swojego estetycznego ego; są również piękni wewnętrznie: mają  marzenia, pragnienia, ambicje. Autentyczność charakteru w połączeniu z pięknem człowieka to definicja kobiecego uwodzenia. Takie jest Reserved. Chcemy uwodzić…-mówi Monika Kapłan-Gerc,Dyrektor Marketingu LPP
Reserved beautiful story
Ilustracją oddającą charakter kampanii, jak i klimat boskiego Buenos są zdjęcia wykonane przez Zuzę Krajewską i Bartka Wieczorka. W obiektywie duetu powstał niepowtarzalny obraz zestawiający ze sobą wyjątkową urodę i charyzmę bohaterów kampanii z miejskim życiem tętniącego Buenos.

Stylizacją top-modeli zajął się stylista Andrzej Sobolewski, makijażem i fryzurami Patrycja Dobrzeniecka. Film reklamowy powstał przy współpracy agencji Huncwot oraz Michała Dąbala, absolwenta prestiżowego Amerykańskiego Instytutu Filmowego(AFI), ucznia Janusza Kamińskiego.

Pomysłodawcą i opiekunem kreatywnym kampanii została agencja reklamowa Koledzy oraz Dział Marketingu Reserved. Produkcję zdjęciową przygotowała agencja fotograficzna AF Photo. Stronę internetową stworzyła agencja Huncwot. Planowaniem mediów tradycyjnych zajął się dom mediowy Maxus, kampanię w internecie przygotowała agencja Cube Group.

Reserved beautiful story

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (282 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  10 lipca 2013 14:53

    Kampania z Magdą w roli głównej wypadła świetnie.Ubrania także mi się podobają.

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  22 grudnia 2016 04:56

    Piękna modelka, piękne zdjęcia i kolekcja również prześliczna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany