René Furterer – koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5, który nada nową jakość Twoim włosom

René Furterer stwierdził kiedyś: “Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy tak, jak roślina na żyznej glebie”.   Teza, iż kondycja włosów w znacznym stopniu zależy, od jakości odżywienia cebulki włosa, przyświecała założycielowi marki już 50 lat temu. To on, bazując na olejkach eterycznych i naturalnych wyciągach roślinnych, opracował formuły kosmetyków, które zapewniały intensywną pielęgnację, odżywiały cebulki włosów i pobudzały mikrokrążenie w skórze głowy. W  1957 ZADEBIUTOWAŁ PRZEŁOMOWY PRODUKT- COMPLEXE 5 innowacyjny koncentrat nasycony lawendowym i pomarańczowym olejkiem eterycznym  o oczyszczających, tonizujących i stymulujących właściwościach. Połączenie skoncentrowanych dwóch rozgrzewających olejków eterycznych pozwoliło na uzyskanie niezwykłego dermokosmetyku, który wyróżnia markę poprzez podejście do pielęgnacji włosów.

Koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5 stosuje się jako pierwszy krok w rytuale pięlęgnacyjnym RENÉ FURTERER  ABY PRZYWRÓCIĆ RÓWNOWAGĘ SKÓRY GŁOWY i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.

COMPLEXE 5 – KONCENTRAT STYMULUJĄCY I REWITALIZUJĄCY DO SKÓRY GŁOWY NA BAZIE OLEJKÓW ETERYCZNYCH RENÉ FURTERER

Włosy zmęczone, wiotkie, zniszczone

Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complex 5 sprawia,   że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie – skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji. Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów.

Kultowy kosmetyk René Furterer,   stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym falkonie z aplikatorem do masażu! Wzrost mikrokrążenia jest prawie dwa razy większy  w przypadku stosowania z końcówką masującej – niż bez końcówki *

Cena:         179,00 zł /  50 ml

Stosowanie COMPLEXE 5

Zaleca się stosować z masażem, przed aplikacją innych produktów kosmetycznych.  Pozostawić na 5- 10 minuta, a następnie przystąpić do mycia głowy. Complexe 5 może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z dobranym indywidualnie rytuałem RENÉ FURTERER.

Działanie potwierdzone w badaniach**

 • Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze – co zauważyło 97 % użytkowników
 • Włosy staja się lśniące i bardziej odżywione – co zauważyło 92 % użytkowników
 • Włosy wzmocnione od nasady – co zauważyło 88 % użytkowników

PRAWDZIWE ZAPROSZENIE DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Zaoferuj skórze głowy dawkę ćwiczeń! Do opakowania załączony jest przewodnik  do masażu w 3 krokach: Stymuluj – Pobudzaj – relaksuj

 

RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY RENÉ FURTERER – KONCEPCJA TRZECH KROKÓW. Niezależnie od kondycji włosów i skóry głowy – marka René Furterer w ramach 3-etapowej, komplementarnej pielęgnacji zaleca, aby raz w tygodniu zastosować preparat Complexe 5, która pobudza mikrocyrkulację krwi w skórze głowy, odżywia cebulki i oczyszcza powierzchnię skóry. Następnie, jeśli występuje określony problem skóry głowy lub włosów – 2 do 3 razy w tygodniu warto zastosować odpowiedni szampon myjący René Furterer dobrany według potrzeb oraz zaaplikować odżywkę, balsam lub maskę.

https://www.dermo-cosmeshop.pl

*+ 74% wzrost mikrokrążenia vs bez użycia końcówki aplikatora

**Grupa 110 osób w teście trwającym 28 dni

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  20 czerwca 2020 06:52

  na pewno doby kosmetyk, tylko trochę drogi 😉

  Odpowiedz
 2. Biomedka  29 czerwca 2020 11:27

  Znowu dopadło mnie sezonowe wypadanie włosów… Być może to cudo choć trochę opanowałoby sytuację.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany