Rendez-vous: jak wyglądać modnie i stylowo?

Pogoda za oknem wciąż nie sprzyja randkom na świeżym powietrzu. Ale czy to nowa miłość czy stara – uczucie musimy pielęgnować, szczególnie jeśli nasz partner jest fanem spacerów, niezależnie od otaczającej aury.

Pogoda za oknem wciąż nie sprzyja randkom na świeżym powietrzu. Ale czy to nowa miłość czy stara – uczucie musimy pielęgnować, szczególnie jeśli nasz partner jest fanem spacerów, niezależnie od otaczającej aury. Musimy tylko wiedzieć, co nasz czeka po spacerze:  impreza w klubie, spacer pod chmurką, elegancka kolacja, drink przy barze czy romantyczny wieczór poezji. Przedstawiamy nasze propozycje stylizacji na kilka okazji

Stylizacja 1

stylizacja-1

płaszcz – Bialcon (bialcon.pl), bluzka – Mango (mango.com),  spódnica – BOCA (boca.pl) , okulary – Celine (safilo.pl), buty –  Menbur (menbur.com), bransoletka – DecoBazaar (decobazaar.com)

Stylizacja 2

stylizacja-3

spódnica – Midori (midori.pl), bluzka – Meva (meva-fashion.eu), torba – antbag by ania (antbags.pl), buty – Menbur (menbur.com), czapka – Avanti (avanti -konieczko.com),  bransoletka  –  DecoBazaar (decobazaar.com)

Stylizacja 3

stylizacja-4

kurtka– BOCA (boca.pl), kalosze – Le Chameau (magum.pl), torba – ZARA (zara.com), spodnie – BOCA (boca.pl), parasol – parasolki.net, bluzka – Rabarbar (rabarbar.co),

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  4 marca 2014 11:54

  Najciekawsza jest ta różowa parasolka w kształcie serca ze stylizacji 3.

  Odpowiedz
 2. bbo  4 marca 2014 19:55

  Parasolka niesamowita 🙂

  Odpowiedz
 3. efffciaa  27 marca 2016 17:00

  Parasolka w kształcie serca jest z pewnością nie spotykana i nie codzienna przez co skradła moje serce . Z drugiej i trzeciej stylizacji podobają mi się również kurtki .

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  20 grudnia 2016 22:21

  Podoba mi się prawie wszystko, kolekcja w moim guście.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany