Regeneracja skóry po lecie – postaw na profesjonalne zabiegi kosmetyczne!

Sezon wakacyjny za nami. Mamy nadzieję, że Wy również wkraczacie w jesień z naładowanymi bateriami, przyjemnymi letnimi wspomnieniami i solidną dawką witaminy D. Czasami jednak po lecie pozostaje nam jeszcze jedna pamiątka. Taka, którą nieco mniej lubimy – przebarwienia na skórze. Pojawiają się zwłaszcza po intensywnych kąpielach społecznych. Mimo to, ciężko z nich zrezygnować. Silna ochrona SPF nie zawsze spełnia swoje zadanie. Na szczęście współczesne możliwości dają nam mnóstwo sposobów na skuteczną regenerację skóry po lecie. Poznaj jeden z nich!

Przebarwienia po lecie saskamed

Przebarwienia po wakacjach

Przebarwienia pojawiające się na skórze po lecie to problem wielu kobiet. Okres wakacji jest bezlitosny dla naszej skóry. Chcemy korzystać z urlopu pełnymi garściami, co niestety może odbijać się na kondycji skóry. Pomimo wysokiej ochrony SPF, nie zawsze udaje nam się powstrzymać szkodliwe działanie słońca. Powakacyjne przebarwienia najczęściej pojawiają się w okolicach czoła i oczu. To bardzo delikatne miejsca, więc nie radzimy Wam eksperymentować. O wiele prościej jest postawić na sprawdzone i rekomendowane przez specjalistów rozwiązania.

Medycyna estetyczna w trosce o Twoją skórę

Początek jesieni to idealny moment, żeby zająć się intensywną regeneracją skóry. A co, gdyby oddać się w ręce profesjonalistów, którzy z łatwością przywrócą Twojej twarzy blask i sprawią, że skóra będzie gładka i jednolita? Takie zabiegi są nie tylko ratunkiem dla naszej twarzy, ale wpływają pozytywnie również na nasze samopoczucie. Kobieta zrelaksowana to kobieta szczęśliwa! Profesjonalne zabiegi kosmetyczne są w stanie cofnąć szkodliwe działanie promieni słonecznych i odjąć Ci nawet kilka lat. Jeśli Twoją największą bolączką po lecie są przebarwienia postaw na zabieg Retibooster, który zapewnia efekt “nowej skóry”! To prawdziwa rewolucja wśród tego typu zabiegów!

Retibooster – mistrz wśród profesjonalnych zabiegów kosmetycznych

Retibooster to innowacyjny i wielokierunkowy zabieg intensywnie regenerujący zapewniający odbudowę skóry na poziomie komórkowym. Jest idealny właśnie teraz, jako jesienna kuracja, gdy chcemy zregenerować skórę po lecie.

Pomimo stosowania silnej ochrony SPF przez cały sezon moje pacjentki wciąż borykają się z problemem przebarwień, szczególnie w okolicach czoła i oczu. Idealną jesienną kuracją będzie zabieg RetiBooster zapewniający efekt „nowej skóry” i jej odbudowę na poziomie komórkowym. Ulepszona receptura zawiera wysokie dawki witaminy C w połączeniu z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacynamidem które działają silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Drugim kluczowym komponentem jest retinol w połączeniu z transformującym czynnikiem wzrostu beta, którego działanie w synergii z innymi składnikami zostało potwierdzone naukowo. – mówi dr Anna Lutostańska, lekarz medycyny estetycznej i lekarz dentysta.

 

Retibooster – efekty

Retibooster posiada optymalnie skomponowany mix składników aktywnych, dzięki czemu efekty można zauważyć już po pierwszej aplikacji. Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta i rozświetlona. 

Na kilka dni po kuracji zauważymy redukcję niedoskonałości takich jak zmarszczki, zaskórniki, rozszerzone pory oraz przebarwienia.

Aby uzyskać najlepszy efekt, zaleca się wykonać serię 3 zabiegów w odstępach miesiąca. Wykonując zabieg u dr Lutostańskiej, w Klinice Zdrowia i Urody Saskamed, zawsze możesz liczyć dodatkowo na polecenie odpowiednio dobranych kosmetyków do pielęgnacji domowej, co sprawi, że będziesz mogła samodzielnie zadbać o to, żeby efekt utrzymał się jak najdłużej.

Dr Anna Lutostańska – lekarz medycyny estetycznej i lekarz dentysta z kliniki SaskaMed w Warszawie

Dr Anna Lutostańska – lekarz medycyny estetycznej i lekarz dentysta. Specjalizuje się w naturalnych terapiach regeneracji skóry i holistycznej terapii estetycznej łączącej dziedziny medycyny, stomatologii i kosmetologii. Jej dewizą jest mniej znaczy więcej – ceni naturalne i subtelne efekty skupiając się na podkreśleniu naturalnego piękna każdej kobiety.

 

Saskamed.pl
Klinika Zdrowia i Urody Saskamed
Ul. Nowaka Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (45 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...