Reebok wiosna-lato 2014 – odzież idealna na trening!

Teraz, dzięki najnowszej kolekcji odzieży treningowej Reebok, deszcz, śnieg czy nawet nieznośny upał nie będą wymówką przed treningiem. Zobacz najnowszą kolekcję marki!

Kolekcja odzieży Reebok One Series została zaprojektowana z myślą o treningu funkcjonalnym. Czy kiedykolwiek pogoda lub inne, dalekie od doskonałości czynniki atmosferyczne sprawiły, ze nie udało Ci się ukończyć treningu? Teraz, dzięki najnowszej kolekcji odzieży treningowej Reebok, deszcz, śnieg czy nawet nieznośny upał nie będą wymówką przed treningiem. Kolekcja Reebok One Series została stworzona tak, aby dostosowywała się do warunków panujących zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Z Reebok One Series bez względu na temperaturę czy panujące warunki pogodowe będziesz mógł osiągać najlepsze wyniki w treningu.

Reebok wiosna-lato 2014 (2)

Oprócz niezwykłej wszechstronności kolekcja odzieży One Series jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu sportowcy mogą poświęcić całą swoją uwagę treningom. Produkty One Series zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych programach treningowych i osiąganiu jak najlepszych wyników w trakcie tych treningów.

W kolekcji Reebok One Series zastosowano najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie takie jak PlayDry, PlayWarm, PlayIce i PlayShield, które sprawiają, ze One Series to idealna propozycja na trening funkcjonalny.

  • PlayDry – odprowadza wilgoć z dala od skóry, zapewniając lepszą wentylację.
  • PlayWarm – zatrzymuje ciepło i pozwala zachować optymalna temperaturę ciała w trakcie treningów na świeżym powietrzu.
  • PlayShield – zapewnia poczucie suchości w wilgotnych warunkach pogodowych.
  • PlayIce – zastosowanie wkładek z mikrosiateczki w strategicznych miejscach zapewnia oddychalność i jednocześnie odpowiedni poziom nawilżenia. Idealne sprawdza się w treningach wewnątrz.

Reebok wiosna-lato 2014 (1)

“W Reeboku wierzymy, że w treningu chodzi przede wszystkim o funkcjonalność” mówi Chris Froio, Head of Reebok’s Training Business Unit. „Trenujemy, aby lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, dlatego chcemy dostarczać produkty, które pozwolą ludziom stawać się bardziej wysportowanymi osobami bez względu na warunki atmosferyczne, w których trenują. Stworzyliśmy kolekcję One Series, która łączy w sobie różne technologie i warstwy, a wszystko to sprawia, ze produkty z serii „One” są idealne zarówno do treningów wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, gdzie warunki atmosferyczne są zmienne”.

Kluczowymi produktami w kolekcji są: męska kurtka Lightweight Hooded Wind Jacket, męska koszulka Long Sleeve L Zip Top, damski top Train Crew Sweatshirt oraz damski koszulka Printed Long Bra Top.

Reebok stawia sobie za cel zachęcenie ludzi do tego, aby byli bardziej wysportowani na co dzień. Marka chce zainspirować ludzi, aby uprawiali aktywność fizyczną i w ten sposób inspirowali tez innych do prowadzenia aktywnego i zdrowego stylu życia.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...