Reebok University zaprasza na Międzynarodową Konwencję Fitness

Niesamowita i fantastycznie zapowiadająca się okazja dla wszystkich fanów fitness – 22-23 października 2011 przy ulicy Hawajskiej 7 odbędzie się Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University.  Przez te dwa dni pojawi się możliwość wzięcia udziału w warsztatach i lekcjach prowadzonych przez szkoleniowców, którzy wyróżniają się charyzmą i bogatym doświadczeniem.

Konwencja-Fitness-Reebok


Na zaproszenie na konwencję odpowiedziały sławy światowego fitnessu – Vladimir Snezhik (Rosja) oraz Alessandro Olivieri (Włochy). Nie zabraknie również lekcji przygotowanych przez znakomitych trenerów Reebok University Polska.

Konwencja Reebok University Polska to propozycja nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla młodych początkujących instruktorów oraz fanów aktywności fitness. Dla uczestników konwencji zaplanowaliśmy aż 17 lekcji oraz 5 warsztatów MASTERCLASS, które poprowadzą trenerzy Reebok University Poland.

Program konwencji obejmuje m. in. lekcje stepu, dance-u, warsztaty z dziedziny wzmacniania ciała ? BodyworkoutDynamic Reebok Gym Ball. Będzie można również lepiej przyjrzeć się takim formom treningów jak Reebok Step New Age 3/4 oraz Reebok Hip Hop New Style.

Reebok University Polska działa na rynku od 2001 roku. Jest jedną z największych i najprężniej działających szkół w Polsce. Prowadzi szkolenia pozwalające zdobyć tytuł INSTRUKTORA REKREACJI RUCHOWEJ ZE SPECJALNOŚCIĄ FITNESS (Nowoczesne formy gimnastyki Reebok University Poland). Jest jedyną szkołą w Polsce, która ma prawo szkolić specjalistów w dziedzinach tj. Reebok Coreboard, Reebok Final Cuts, Rep Reebok, Reebok Flexible Strength oraz Reebok Martial Arts.

Reebok University Polska ma swoje oddziały w Katowicach, Olsztynie, Płocku, Gliwicach i Zielonej Górze. Organizacja realizuje swoje programy edukacyjne w oparciu o badania naukowe z dziedziny fizjologii i biomechaniki przy współpracy z ACSM (American College of Sports Medicine) oraz przy udziale doświadczonych szkoleniowców.

Uniwersytet stara się wyznaczać nowe kierunki i przyczyniać się do tego, aby fitness był cały czas żywy, atrakcyjny, ciekawy i dawał ludziom dużo zadowolenia radości, dlatego dewizą Reebok University jest ?Uśmiech, zadowolenie oraz profesjonalizm?.

Zapraszamy!

www.reebokuniversity.pl

Zobacz także: Reebok Armani Kolekcja jesień/zima 2011

reeebok-armani-jesien-zima-2011-2012

Reebok Cirque du Soleil – Jesień-zima 2011/2012

Reebok-cirque-du-solei-Jesien-zima-2011-2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (160 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany