BURN YOUR BLACK LEGGINGS: kolekcja Reebok jesień – zima 2015/2016

W tym sezonie marka Reebok zachęca aktywne kobiety do tego, by zrezygnowały w ciemnych strojów do ćwiczeń. Zamiast nich proponuje kolorowe, pełne wzorów i energii stroje. Burn Your Black Leggins to nazwa najnowszej  kolekcji Reebok jesień – zima 2015/2016 . Zapraszamy do galerii prezentującej kolekcję! 

 

 

Zobacz także: Kolekcja HYKE dla adidas Originals jesień – zima 2015/2016

Reebok jesień - zima 2015 2016 log

W swojej nowej kolekcji marka Reebok daje inne spojrzenie na fitnessową modę kobiecą. Głównym elementem linii są kolorowe legginsy w sześciu wzorach, które z pewnością podbiją serce każdej kobiety. Można w nich poczuć pewność siebie. Dopasować je do temperamentu czy uprawianej dyscypliny. Poczuć komfort i swobodę ruchów. A wszystko to, dzięki innowacyjnym technologiom – PlayDry & PlayWarm.

 

W kampanii „Burn Your Black Leggings”, promującej najnowszą kolekcję Reebok, wzięło udział siedem ambasadorek marki. Każda z nich wystąpiła w modelu legginsów, który najlepiej oddaje jej osobowość, ale też najlepiej sprawdza się podczas dynamicznych treningów. Akcja ta ma zachęcić kobiety do noszenia barwnych ubrań na salę treningową. Kolorowe legginsy mają motywować do dalszych zmian oraz pokonywania kolejnych granic swojego ciała i głowy.

 

Cieszymy się, że wspólnie z Reebok możemy działać i zachęcać kobiety by odkrywały w sobie lepszą wersję samych siebie. – mówią zgodnie bohaterki akcji.

 

Zaproszone do kampanii kobiety reprezentują różne dziedziny sportu i różne podejście do aktywności fizycznej. Wśród nich znalazła się ambasadorka marki Reebok – mistrzyni świata UFC Joanna Jędrzejczyk. A także: znana ze swojego zamiłowania do sportu, top modelka Kamila Szczawińska oraz wyjątkowe trenerki fitness, które na co dzień realizują swoje pasje na salach treningowych, w takich dziedzinach jak: trening funkcjonalny, joga, crossfit czy dance.

 

 

Zapraszamy do galerii: BURN YOUR BLACK LEGGINGS: kolekcja Reebok jesień – zima 2015/2016

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (241 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...