Redukujemy tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniamy – nowatorski zabieg FOTONA TightSculpting™

Lato tuż tuż a Ty nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Dodatkowo masz wrażenie, że Twoja skóra opada, nie jest już elastyczna i utraciła jędrność?  Wciąż jeszcze możesz temu zaradzić, jeśli planujesz odwiedzić w tym celu gabinet medycyny estetycznej.  

Zapytaliśmy o radę eksperta z ReFresh Clinic z Bydgoszczy, wyjątkowego miejsca na mapie gabinetów medycyny estetycznej z uwagi na posiadane innowacyjne technologie  do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej czy oznakami starzenia skóry. Odpowiedź była jednoznaczna – zabieg TightSculpting pomoże zaradzić tym problemom.

fot. © Ivan Josifovic | Dreamstime Stock Photos

 

Co to jest zabieg TightSculpting?

TightSculpting™ – to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazuje na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG)  podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

Efekty zabiegów – na zdjęciach:

Jak przebiega zabieg TightSculpting?

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu superdługimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem.

Wytworzone ciepło jest przesyłane przez całą grubość warstwy tłuszczu, poprawiając mikrokrążenie i przyspieszając skurcz termiczny, czego skutkiem jest lipoliza.

Drugą część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii , tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. 

Zwiększając metabolizm tłuszczu i ujędrniając tkankę łączną położoną głębiej i powierzchniową. TightSculpting stanowi nieinwazyjną procedurę, która znacząco poprawia stan skóry zwiotczałej, a także wygląd leczonej powierzchni.

Zabieg laserem trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

Laser FOTONA TightSulpting™ to najnowszy produkt znanej na całym świecie firmy FOTONA. Oprócz nieinwazyjnej laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry posiada szereg możliwości zabiegowych z zakresu chirurgii, laryngologii, ginekologii i medycyny estetycznej.

Dziękujemy klinice ReFresh Clinic z Bydgoszczy za udzielone informacje.

ReFresh Clinic to nowe miejsce w Bydgoszczy przepełnione pasją i wszechstronnymi zabiegami z zakresu Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. 

Polecane Zabiegi:

TightSculpting – nieinwazyjna laserowa redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry

Fotona 4d – to innowacyjny laserowy lifting twarzy

Icoon laser –  przełomowa technologia do modelowania ciała

 

ul. Nakielska 86
85-358 Bydgoszcz

+48 601 869 869

[email protected]

www.re-fresh.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  10 czerwca 2017 18:57

    🙂

    Odpowiedz
  2. efffciaa  10 października 2017 14:05

    Strasznie brzydki brzuch ma modelka na zdjęciu . Ja bym się załamała gdyby mój brzuch był taki . Efekt brzucha po zabiegu tez na kolejnym zdjęciu nie powala .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany