Redro pomaga: premiera kalendarza Businesswoman & Life na rok 2016

Na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem zawsze stajemy się milsi i bardziej życzliwi, często także odczuwamy potrzebę zwrócenia się ku innym ludziom: czy to z ciepłym słowem, czy z życzliwym gestem, czy też z inną formą pomocy i wsparcia. W tym roku przed Bożym Narodzeniem Redro także pomaga: bierze udział w akcji pomocy dzieciom z ciężkimi urazami mózgu, którymi opiekuje się Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

kalendarz ewy błaszczyk

Celem Fundacji „Akogo?” jest zapewnianie kompleksowej opieki najmłodszym, którzy przeszli poważne urazy neurologicznie, szczególnie zaś tym, którzy zapadli w śpiączkę. To dla nich przeznaczona jest prowadzona przez fundację wzorcowa klinika „Budzik” działająca przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, pierwsza tego rodzaju placówka w naszym kraju, oferująca maluchom leczenie według najwyższych światowych standardów. „Akogo?” dąży także do zwiększenia społecznej świadomości tego, czym jest śpiączka, i jakie zagrożenia niosą ze sobą urazy mózgu.

W tym roku po raz kolejny już magazyn „Businesswoman & Life” organizuje akcję charytatywną, z której dochód zasili konto Fundacji „Akogo?”. Środki zbierane będą na dwa sposoby, a dla obu z nich kluczowy jest przygotowany przez magazyn kalendarz-cegiełka na rok 2016. Na kartach kalendarza pozują najbardziej znane przedstawicielki świata biznesu i rozrywki. Będzie można zobaczyć tu zdjęcia takich sław jak piosenkarki Maryla Rodowicz i Anna Wyszkoni, tancerka Iwona Szymańska-Pavlović, prezenterki telewizyjne Krystyna Czubówna i Jolanta Fajkowska oraz wiele innych doskonale znanych kobiet. Na okładce kalendarza znajdzie się, naturalnie, zdjęcie samej Ewy Błaszczyk.

Reprodukcje zdjęć z kalendarza w formie stylowych obrazów na płótnie, przygotowane przez firmę Redro, zostaną zlicytowane podczas uroczystej gali (będącej jednocześnie premierą publikacji), która odbędzie się 12 grudnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Kalendarze będzie można kupić także w salonach sieci EMPiK. Cały dochód z licytacji obrazów i sprzedaży plakatów zasili konto Fundacji „Akogo?” oraz Kliniki „Budzik”.

Już dziś każdy z was ma szansę być na uroczystej Gali  wystarczy wziąć udział w konkursie:

http://redro.pl/konkurs/

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie , nocleg w 3* hotelu oraz 300 zł na dojazd.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (123 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aneta  3 grudnia 2015 12:57

  W klinice „Budzik” wybudza się ze śpiączki coraz więcej dzieci.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  3 grudnia 2015 15:50

  Ciekawa impreza z pozytywnym przesłaniem!

  Odpowiedz
 3. Kmakolagwa  3 grudnia 2015 18:04

  Świetna inicjatywa

  Odpowiedz
  • Patriszia  13 grudnia 2015 21:22

   Dokładnie

   Odpowiedz
 4. as_sa  12 września 2019 21:05

  Według mnie to wspaniała inicjatywa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany