RAU Detox Cure Ampullen – kuracja oczyszczająca skórę

Detoksykacja twarzy nie tylko oczyszcza ją i usuwa niedoskonałości, ale też spowalnia proces starzenia. RAU Detox Cure Ampullen to kompleks aktywnych substancji, który doskonale oczyszcza skórę i uwalnia ją od toksyn.

Nasza skóra codziennie jest wystawiona na mnóstwo szkodliwych czynników środowiskowych, które zanieczyszczają ją i przyspieszają proces starzenia. Najlepiej przeciwstawić się im za pomocą kosmetyków zawierających naturalne składniki, takich jak RAU Detox Cure Ampullen.  To dwufazowe serum w ampułkach, którego zadaniem jest detoksykacja naszej skóry.

RAU Detox Cure Ampullen

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia rokitnika: pixabay.com

Cena detaliczna: 39 zł za 3 sztuki po 2 ml, 129 zł za 10 sztuk po 2 ml

RAU Detox Cure Ampullen – co zawierają ampułki?

Serum zawiera wiele dobroczynnych składników. Jednym z nich jest olejek z rokitnika zwyczajnego, znany ze swoich właściwości przeciwutleniających i antynowotworowych. Olejek z rokitnika zawiera wiele witamin, aminokwasów i składników mineralnych, a także flawonoidy, fitosterole i kwasy organiczne. Serum zawiera także olejek migdałowy, który działa nawilżająco i spowalnia proces starzenia oraz poprawia krążenie. Znalazło się w nim też miejsce dla silnie nawilżającego kwasu hialuronowego, wiążącego wodę pantenolu oraz ochronnego skwalenu i witamin C oraz E. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym składnikiem jest wyciąg z globularii.

Wyciąg z globularii – jak działa?
Wyciąg z alpejskiego kulnika sercolistnego, czyli globularii, stymuluje proces detoksykacji skóry i pobudza jej system obronny przed starzeniem się. Dlatego można powiedzieć, że aktywuje skórę do samoobrony. Wyciąg z kulnika sercolistnego we współpracy z pantenolem działa też łagodząco na stany zapalne i zaczerwienienia. Efektem jest skóra oczyszczona z toksyn środowiskowych i zanieczyszczeń – nie tylko z zewnątrz, ale i na głębszych poziomach.

Serum ma wyjątkowo ładny, ciemnozłoty kolor. Ta barwa została osiągnięta naturalnie – jest zasługą naturalnych surowców. Do produkcji serum nie używano żadnych barwników, olejów mineralnych lub silikonowych, parabenów ani substancji PEG. Dlatego też nie trzeba się dziwić, że kolor może z czasem zblaknąć.

Jak stosować serum?
Najlepiej używać go wieczorem, po kąpieli. Przed użyciem ampułkę dobrze wstrząśnij. Jej zawartość nanieś na umyta, oczyszczoną skórę. Wklep ją bardzo delikatnie, aby aktywizować składniki aktywne zawarte w płynie. Gdy płyn wsiąknie, zastosuj preparaty, których zwykle używasz do pielęgnacji skóry.

Jeżeli zainteresował Was ten artykuł, zobaczcie też inne kosmetyki RAU:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (94 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. hml  16 stycznia 2018 14:12

  🙂

  Odpowiedz
 2. macierzanka  16 stycznia 2018 17:14

  Ciekawy artykuł.

  Odpowiedz
 3. MarciaMarcia  31 stycznia 2018 09:57

  Trochę mało opisane

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany