Rajstopy Gatta „Bye Cellulite” – dowiedziona skuteczność

Rajstopy Gatta „Bye Cellulite” Polki kochają już od roku. Produkt stał się prawdziwym hitem nie tylko w kraju. Jak wynika z najnowszych badań, przeprowadzonych w paryskim centrum naukowym, blisko 90% kobiet ocenia go bardzo pozytywnie. 86% badanych na pytanie czy chciałyby nadal używać rajstop Gatta „Bye Cellulite” odpowiada twierdząco.

Rajstopy Gatta Bye Cellulite

Badanie sprawdzające efekty wyszczuplające Gatta „Bye Cellulite” przeprowadzono w Sca Ligne de Maison we Francji. Kobiety nosiły rajstopy po 6 godzin dziennie przez 4 tygodnie, zgodnie z zaleceniami polskiej firmy. Po tym czasie 82% badanych stwierdziło, że rajstopy wysmuklają uda, 86%, że obrysowują biodra, a 95% przyznało, że ich brzuch stał się szczuplejszy. Rajstopy Gatta „Bye Cellulite” zostały ocenione tak wysoko przede wszystkim z czterech powodów: dzięki nim skóra wydaje się delikatniejsza w dotyku (82%) i bardziej gładka (86%), a noszenie rajstop zapewnia bardziej kształtną sylwetkę (91%) oraz zmniejsza zaokrąglenia (95%).

Bardzo nas cieszy, że nasze rajstopy zostały docenione przez klientki. Bye Cellulite to nie tylko dodatek do stylizacji, ale przede wszystkim kobiecy sprzymierzeniec w walce z cellulitem. Jak dowodzą badania, rzeczywiście bardzo skuteczny” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Rajstopy Gatta Bye Cellulite

Produkty Gatta „Bye Cellulite” skutecznie modelują i wysmuklają nogi. Doskonale dostosowują się do kształtu ciała, delikatnie opinając i zmniejszając zaokrąglenia. Rajstopy „Bye Cellilite” wykonane są z przędzy z dodatkiem mineralnym, który w kontakcie ze skórą absorbuje ciepło ciała, zamieniając je w głębokie promieniowanie podczerwone – bardzo zdrowe i korzystne dla naszego organizmu. W ten sposób rajstopy nie tylko wyszczuplają i modelują sylwetkę, ale także pomagają zwalczyć skórkę pomarańczową.

W kolekcji „Bye Cellulite” znajdują się rajstopy o grubości 50DEN i 20DEN, a także nowości – legginsy i shorty. Modele dostępne są w kolorze czarnym, szarym, grafitowym i beżowym. Można je znaleźć we wszystkich salonach marki Gatta na terenie całego kraju. Cena produktów „Bye Cellulite” waha się od 25,90 zł do 32,90 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  20 września 2012 10:32

  zgadza sie sa jednymi z najlepszych na rynku

  Odpowiedz
 2. Alicja  9 listopada 2014 16:10

  Chętnie spróbuję

  Odpowiedz
 3. daria  18 marca 2019 17:58

  Ja mam takie od konkurencji – w firmie Gabriella rajstopy z ekstraktem z kofeiny kosztują mniej niż w Gatcie a na dodatek działania zaskakuje pozytywnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany