Rainbow roots – zaskakujący trend fryzjerski na wiosnę 2017!

Głowy dziewczyn na całym świecie ogarnął szalony wiosenny trend określany jako „Rainbow roots”, czyli dosłownie „Źródło tęczy” lub „Korzenie tęczy”. Oryginalna nazwa zdaje się trafnie oddawać ten zaskakujący efekt. Fryzura w tym stylu polega bowiem na ukryciu we włosach tęczowych pasemek, tak, by można je było odkryć przy okazji różnych upięć, splotów czy warkoczyków bądź wykonaniu tęczowego pasma na czubku lub przedziałku włosów. Jak prezentuje się taka fryzura? Sprawdźcie to, zaglądając do naszej galerii zdjęć internautek!

Jessica Dabrowski Unsplash.com

Rainbow roots – zaskakujący trend fryzjerski na wiosnę 2017!

Zobacz także: Nowe fryzury by Maniewski: „Przekraczanie granic”

 

Po paznokciach z jednorożcem i tęczą nadszedł czas na Rainbow Roots, które (tak samo jak tamten barwny manicure) ma różne warianty i odsłony. Tęcza może nieoczekiwanie wyrastać spod długich lub krótkich włosów, przepływać po warkoczu, spływać z czubka głowy lub pojawiać się na samych końcówkach kosmyków. Może składać się ze wszystkich kolorów rozbitego przez pryzmat białego światła lub być imitowana przez dwa-trzy kolory w zależności od upodobań. Bywa bardziej bądź mniej widoczna, ma intensywny lub blady odcień. Przede wszystkim jednak niesie z sobą niespodziankę, pozwalając na bycie bardziej tajemniczą i to chyba stąd wynika jej popularność! Zobaczcie i oceńcie same!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć właścicielek Raibow Roots:

 

 

Jak sądzicie, czy ten fryzjerski wiosenny trend jest kreatywny i godny uwagi, czy raczej infantylny i tandetny? Czy Waszym zdaniem ma szansę przyjąć się tej wiosny na polskich ulicach? A może widziałyście już kogoś o tęczowych włosach lub same zapragnęłyście sobie takie zafundować? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (322 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...