Radzimy: Jak zapobiec przykremu zapachowi stóp

W upalne dni, zwłaszcza gdy nie możemy nosić przewiewnych sandałów nasze stopy często spoczywają w niewygodnym obuwiu, a niejednokrotnie także otoczone są elastycznymi rajstopami lub skarpetami. Wymaga tego rodzaj pracy jaki wykonujemy, ważne spotkanie, na którym musimy się właściwie prezentować lub też zmieniająca się za oknem aura. Wszystko to sprawia, że skóra nie oddycha i na zmęczonych całym dniem stopach pojawia się pot i towarzyszący mu nieprzyjemny zapach.

Przykry zapach stop

W ofercie rynkowej znajdziemy wiele preparatów, które zwalczają ten uciążliwy problem. Wśród produktów powstałych w oparciu o naturalne substancje na szczególną uwagę zasługuje Spray AnTipot Dr Beta o pięknej roślinnej woni, który wykazuje dużą skuteczność działania, jest niezwykle łatwy w użyciu, i co bardzo ważne po naniesieniu go na skórę nie doświadczymy nieprzyjemnej lepkości.

W skład płynu wchodzi między innymi olejek bergamotowy o miłym, orzeźwiającym zapachu. Jest on doskonałym antyseptykiem, łagodzącym stany zapalne skóry. Dodatkowo ma działanie dezodorujące. Znajdujący się w preparacie olejek szałwii muszkatołowej ogranicza pocenie się stóp, wspomaga leczenie drobnych stanów zapalnych i podrażnień nóg. Uciążliwości wywoływane nadmiernym poceniem się stóp łagodzi również zawarty w kosmetyku antyhydrotyk – hydroksychlorek glinu. Zmniejsza on czynność gruczołów potowych o około 20-40% oraz działa dezodorująco. Aby uzyskać maksymalną skuteczność najlepiej jest stosować Antipot 1-2 razy dziennie. Dzięki wygodnemu opakowaniu z atomizerem możemy łatwo dozować płyn.

Ten naturalny aromaterapeutyczny produkt sprawi, że nawet podczas gorących dni skóra naszych stóp będzie gładka, przyjemna w dotyku i pachnąca.

DR Beta

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...