Pytania przed seksem z nowym partnerem – czy masz na to odwagę?

Nie ma głupich pytań. Mogą być te kłopotliwe, ale nie powinniśmy bać się ich zadawania, ani szczerego odpowiadania na nie. Szczególnie jeśli chodzi o kwestie intymne i własne zdrowie! Pierwszy seks z nowym partnerem zawsze jest stresujący, mamy wiele obaw z nim związanych, szczególnie gdy nam na kimś zależy. Niestety te obawy maleją, gdy decydujemy się na przygodny seks – a nie powinny! Przedstawiamy pytania przed seksem z nowym partnerem, które powinnaś zadać. Koniecznie!

Pytania przed seksem

Pytania przed seksem z nowym partnerem – Czy masz żonę i dzieci?

To bardzo istotne pytanie. Nie każda z nas chciałaby się angażować w relację z mężczyzną, który ma zobowiązania, a jeszcze mniej chciałoby przyczynić się do niewierności męża i ojca rodziny, nawet jeśli nałogowo zdradzałby żonę!

Pytania przed seksem z nowym partnerem – Czy sypiasz z kimś jeszcze?

To pytanie prosto z mostu. Osoba otwarta i mająca czyste sumienie powinna podejść do niego naturalnie. To ważne, by wiedzieć, czy osoba z która się spotykamy ma wyjątkowo luźne podejście do seksu i kobiet z którymi się widuje. Daje nam to też pogląd jakie ma podejście do związków.

Pytania przed seksem z nowym partnerem – Czy szukasz jedynie rozrywki, czy czegoś długoterminowego?

seks w aucie

Dobrze wiedzieć na czym się stoi i jakie są oczekiwania drugiej strony. Jeśli Tobie zależy jedynie na dobrej zabawie nie warto robić mu nadziei. Jeśli jednak chciałabyś stały związek, nie ma sensu marnować czasu na kogoś, kto nie jest na niego gotowy. I nie warto raczej oczekiwać, by to się zmieniło.

Pytania przed seksem z nowym partnerem – Czy na coś chorujesz?

To krępujące pytanie, ale coraz częściej konieczne. Choroby weneryczne niestety są faktem i nie są tak nieistotnym problemem jakby mogło się wydawać. Również nie są rzadkie.  Oczywiście może skłamać, jednak jeśli zauważyć cokolwiek niepokojącego, wysypkę , zaczerwienienie, poczujesz dziwny zapach – uciekaj!

Pytania przed seksem z nowym partnerem – Czy zamierzasz użyć prezerwatywy ?

Ok, może to pytanie nie musi brzmieć w ten sposób, w końcu nie dyskutujecie nad warunkami umowy. Pamiętaj jednak, że bez względu na to, czy stosujesz inną antykoncepcję, nie ciąży musisz bać się najbardziej. Zadbaj o swoje zdrowie i z nowym partnerem koniecznie uprawiaj seks z prezerwatywą. Jeśli on powie, że tego nie lubi, nie czerpie z takiego stosunku dość satysfakcji niech ostatnią rzeczą, jaką zobaczy, to trzaskające za Tobą drzwi.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Żanett  8 stycznia 2016 16:05

  Niby pytania są proste i oczekiwalibyśmy na nie prostej odpowiedzi. Pewnie mało osób faktycznie je zadaje partnerowi, a chodzi przecież też, miedzy innymi, o nasze zdrowie.

  Odpowiedz
 2. Ewelina  11 stycznia 2016 11:58

  Nie planuję mieć nowego partnera 😛

  Odpowiedz
  • Aneta  12 stycznia 2016 14:52

   Ja również nie 😉

   Odpowiedz
  • Patriszia  17 stycznia 2016 20:16

   Ja też nie planuję 🙂

   Odpowiedz
 3. marcia7  11 stycznia 2016 15:54

  lepiej nie mieć nowych 🙂

  Odpowiedz
 4. Anita  12 stycznia 2016 14:06

  Oj tak, myślę, że w takim wypadku nasze zdrowie jest najważniejsze.

  Odpowiedz
 5. lilkawodna  15 stycznia 2016 10:49

  Lepiej nie mieć nowych ale jak ktoś nie ma żadnego to kiedyś w końcu typ nowego będzie mieć :-). Pytania ważne bo chodzi o nasze zdrowie i życie. Ja mam męża i nie zamierzam mieć nowych partnerów ale jest tylu samotnych dla których takie sprawy są sprawami bierzacymi i bardzo ważnymi.

  Odpowiedz
 6. magda6915  15 stycznia 2016 14:50

  Jestem w tej kwestii staroświecka:D

  Odpowiedz
 7. bbo  15 stycznia 2016 20:15

  Jak czytam to raczej wśród nas dominuje monogamia 😀

  Odpowiedz
  • Ewelina  4 lutego 2016 16:31

   na to wygląda:P

   Odpowiedz
 8. Jaworka  25 stycznia 2016 19:15

  Nie mam zamiaru zmieniać jestem staroświecka w tych sprawach

  Odpowiedz
 9. lows  28 listopada 2016 12:52

  Haha dobrze powiedziane, najpierw zasypia pytaniami a potem sam szukaj viagry albo maxona bo ci sie odechciewa seksu ! brawo stary wreszcie ktos powiedzial prawde

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany