Kolaboracja: Puma i Nasa. Efekt? Buty, których nie powstydziliby się nawet najbardziej wytworni astronauci!

Chciałabyś pospacerować po Księżycu? Na początek proponujemy kosmiczne buty, które zdecydowanie ułatwią ów wędrówkę i z pewnością będą zachwycały również tutaj, na Ziemi. Najnowsza kolekcja Pumy naprawdę robi wrażenie!

Futurystyczny design, metaliczne detale, a także brokat i kontrasty – to wszystko znajdziemy w najnowszej kolekcji Pumy, która postanowiła uczcić pierwszy krok człowieka na księżycu. Space Explorer Pack jest kosmiczną wizją mody, która stworzyła buty nie tylko do lotów na Księżyc. Odnajdą się one bowiem również w ziemskiej rzeczywistości. Co więcej, z pewnością zachwycą designem zwłaszcza w miejskiej dżungli. Puma i Nasa – z takiego połączenia musiało powstać coś odlotowego. Który z trzech nieziemskich modeli modeli wybierzesz dla siebie?

Kolaboracja: Puma i Nasa. Efekt? Buty, których nie powstydziliby się nawet najbardziej wytworni astronauci!

Masywna sylwetka i galaktyczne motywy – tym przede wszystkim charakteryzują się kosmiczne buty z kolekcji Space Explorer Pack. Futurystyczny kształt i połyskujące dodatki każą nam się przenieść do innej rzeczywistości, a dokładniej wysyłają nas w lot… na Księżyc! To upamiętnienie 21 lipca 1969 roku, kiedy po raz pierwszy człowiek dokonał, jak się wydawało – niemożliwego. A teraz wielki sukces Neila Armstronga, z racji tego, że od legendarnego kroku minęło już 50 lat – jest ostatnim krzykiem mody. Pojawia się na koszulkach, bluzach, a teraz – również na butach.

 

Przedstawiamy trzy kosmiczne modele butów z kolekcji Space Explorer Pack:

 

Model RS 9.8 Space Agency

 

Ten model charakteryzuje się siateczkowym metalicznym językiem oraz logiem NASA nadrukowanym na cholewce. Zachwyca biało-srebrna kolorystyka.

 

Model RS-X Space Agency

Srebrna siateczka w ciekawy sposób łączy się ze strukturalnymi materiałami. Gumowy panel i metalizujące elementy opatrzone zostały logiem NASA.

 

Model PUMA CELL ALIEN Space Agency

 

Te buty inspirowane są nieśmiertelnymi latami 90. Model nawiązuje do lotów kosmicznych łącząc czarne elementy z połyskującymi – galaktycznymi. I tutaj nie mogło zabraknąć widocznego loga NASA na przedniej cholewce.

 

Sprzedaż tej wyjątkowej, bo w końcu – kosmicznej kolekcji wystartowała 20 lipca. Modele są dostępne na stronie internetowej sklepu, a także w wybranych punktach. Sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś szczęściarą i buty nie czekają na ciebie w mieście. Możecie być spokojne w kwestii rozmiarów. Każdy model jest klasycznym „unisexem”, dlatego będzie występował w pełnej rozmiarówce: damskiej i męskiej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...