PUMA Archive

Gwiazdy w konstelacji marki PUMA: Pele, Guillermo Vilas, Walt ?Clyde? Frazier oraz Richard Petty byli wielkimi zwycięzcami w świecie sportu w latach 70-tych ubiegłego wieku. Jednocześnie byli też znani nie tylko ze swoich wyjątkowych zwycięstw sportowych, ale również z ciągłego poszukiwania nowych doznań oraz przyjemności w życiu prywatnym. Ich styl życia był pełen zapału, który towarzyszył im podczas wszystkich zawodów sportowych trwał zawsze dużo dłużej, bo koniec zawodów i ciężkiej pracy w życiu sportowym był dopiero początkiem czegoś naprawdę fantastycznego.

Kolekcja PUMA Archive

To był dopiero początek dla nowych doznań, szalonej zabawy pełnej wolności w ekspresji samych siebie i poznawania wszystkich barw otaczającego ich świata. Nowa koncepcja marki PUMA w kolekcji APRÉS, jest wyrazem uznania dla tych, którzy odkryli tę wspaniałą prawdę, że czasem koniec jednego jest początkiem czegoś absolutnie fantastycznego!

Jak odpoczywał Pelé po wygranym meczu? Jak relaksował się Guillermo Vilas po ostatnim punkcie? Po co sięgał Clyde Frazier po ostatnim gwizdku? A jaką kurtkę wrzucał na siebie Richard Petty po jego ostatnim okrążeniu w wyścigu? Te niepowtarzalne momenty w życiu kultowych postaci zainspirowały markę PUMA do stworzenia oryginalnej kolekcji PUMA Archive, która proponuje ubrania, buty i akcesoria sportlifestylowe, w których czujesz się bardzo komfortowo, a jednocześnie zgodnie z najnowszymi trendami uznanymi przez wielki świat mody.

Kolekcja PUMA Archive jest super nowoczesną kolekcją miejską inspirowaną tym, co gwiazdy sportuz dawnych lat chciałyby nosić dzisiaj. Kolekcja ta czerpie to, co najlepsze z przeszłości, jednocześnie mocno nawiązując do teraźniejszości. Kolekcja PUMA Archive jest dostępna w sklepach PUMA od kwietnia 2011r.

Na szczególną uwagę zasługują kolorowe buty PUMA Suede. Każda para z kolekcji PUMA Archive jest w pełni inspirowana duchem sportu, ale odpowiednia do noszenia na co dzień. Wykonane z zamszu, w soczystych kolorach oraz kultowy fason to ich niekwestionowany atut. Dostępne są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Kolejnym elementem kolekcji PUMA Archive są bluzy PUMA Edition T7 Track Jacket. Wykonane z kolorowego poliestru, są bardzo stylowe zapinane na suwak ze stójką – idealne do narzucenia na siebie każdego dnia. Bluza ta to niezbędny element garderoby na tegoroczną wiosnę dla każdego, kto ceni sobie modę oraz wygodę!

Kolekcja PUMA ArchiveKolekcja PUMA ArchiveKolekcja PUMA Archive

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (338 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...