„PS Kocham Cię na zawsze” – kontynuacja światowego bestsellera już od dziś w polskich księgarniach!

Po piętnastu latach oczekiwania na kontynuację wzruszającej historii miłosnej opisanej w książce „PS Kocham Cię” (na podstawie której powstał także nie mniej popularny film) fani powieści mogą wreszcie dowiedzieć się, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów! Właśnie dziś, 16 października, do księgarń w całej Polsce trafiła jej kontynuacja zatytułowana „PS Kocham Cię na zawsze”. Czy powtórzy sukces pierwszej części?

„PS Kocham Cię” zostało okrzyknięte mianem światowego fenomenu dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2004 roku, gdy ukazała się powieść nikomu wtedy nieznanej Cecelii Ahern. Książka debiutantki rozeszła się wówczas w nakładzie 1,14 miliona egzemplarzy. Drugi raz – trzy lata później wraz z premierą filmu z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. Film zarobił dla wytwórni aż 156 milionów dolarów przy ledwie 30 milionowym budżecie. Fenomen historii opowiedzianej w „PS Kocham Cię” sprawił, że do dziś wszystkie książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Mimo to autorka długo dojrzewała do napisania kontynuacji kultowej książki. A jednak się udało i już dziś możecie wziąć do ręki, a następnie pochłonąć (z herbatą w drugiej ręce) „PS Kocham Cię na zawsze”!

PS Kocham cię na zawsze

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com (balloon-1046658_640)

„PS Kocham Cię na zawsze” – kontynuacja światowego bestsellera już od dziś w polskich księgarniach!

Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona – dobrze znana czytelnikom z pierwszej części – Holly Kennedy poukładała sobie życie na nowo. Ma stałą pracę i planuje zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Dodatkowo Ciara, siostra Holly, namawia ją, by nagrała podcast, w którym opowie o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego, a także o wyjątkowych listach, które jej zostawił.

Jedną ze słuchaczek podcastu jest Angela, która – zainspirowana projektem listów Gerry’ego — postanawia założyć klub pod nazwą PS Kocham Cię. Członkami klubu zostają osoby, które Angela poznała na terapii grupowej dla nieuleczalnie chorych, jego celem zaś staje się pozostawienie wiadomości dla ich najbliższych. W taki sam sposób, jak zrobił to Gerry dla Holly. Członkowie klubu zapraszają Holly na spotkanie w charakterze gościa specjalnego. Ta jednak boi się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zdążyła już zostawić za sobą…

„PS Kocham Cię na zawsze” to powieść, która momentami bawi, ale przede wszystkim wzrusza. Ahern po raz kolejny buduje piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” oraz o życiu, które nie jest bajką. To opowieść o egzystencji po stracie kogoś, kogo kochamy najmocniej, jak również o niekończącej się walce o szczęście. Autorka dociera do najskrytszych zakamarków ludzkiego serca i opisuje głęboko skrywane uczucia. „PS Kocham Cię na zawsze” to lektura, którą intensywnie i głęboko się przeżywa. Na długo zapadnie w pamięć każdemu czytelnikowi, a wielu z nas skłoni także do refleksji nad własnym życiem i relacjami z bliskimi.

 

 

Kilka cytatów z recenzji książki:

 

„Intymna, życzliwa i błyskotliwa”

 The Times

 

„Imponująca, aktualna i zajmująca”

The Observer

 

„Błyskotliwa, radosna, zachwycająca, ale także dająca do myślenia, pouczająca i inspirująca”

The Daily Mail

 

„Wyjątkowa powieść o żałobie, przyjaźni i utraconej miłości, która jest zarówno bolesna, jak i podnosząca na duchu”

Daily Express

 

O Autorce

https://www.instagram.com/p/B1_9xsajkbK/

Cecelia Ahern to irlandzka autorka bestsellerowych powieści i zbiorów opowiadań. Największą popularność przyniósł jej debiut „PS Kocham Cię”. Wśród jej bestsellerowych powieści można jednak wymienić także „Love, Rosie” i „Kiedy cię poznałam”. Ahern jest ponadto producentką serialu komediowego telewizji ABC „Samantha Who?”. Jej książki sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy w niemal 50 krajach świata.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sylwiawes  20 października 2019 09:19

    Super 😍.Książka Ps.Kocham Cię pochłonęła mnie od pierwszego rozdziału .Do dziś mam ją na półce wśród kolekcji innych książek ☺️

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany