Przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics

Niemal każda z nas marzy o pięknej letniej opaleniźnie. Jak osiągnąć ten efekt w krótkim czasie?  Odpowiedzią mogą być przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki.

Zobacz także: Balsamy po opalaniu z serii Argan Oil i Sun Expert od Eveline Cosmetics

przyśpieszacze opalania od eveline cosmetics

 

Przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics –  SPF 6 w olejku na plażę i do solarium  z serii Argan Oil

olejek przyspieszacz opalania na plaze i do solarium_ARGAN OI

Skuteczny preparat przyspieszający opalanie, o lekkiej i łatwo wchłaniającej się formule, do stosowania na plaży i w solarium.

 Najnowszej generacji filtry SPF 6 niwelują działanie wolnych rodników, skutecznie hamują procesy fotostarzenia i zapobiegają powstawaniu oparzeń

EXPRESS TAN™ – innowacyjny kompleks przyspieszający produkcję melaniny w skórze, który zapewnia szybki efekt naturalnej opalenizny. Olejek arganowy odżywia i regeneruje skórę, pozwala zachować młody wygląd skóry i nadaje jej wyjątkowo jedwabistą gładkość.

Wyciągi z juglonu, ratanii i ß-karoten doskonale chronią skórę przed starzeniem i sprawiają, że podczas opalania przybiera ona naturalny, brązowy odcień oraz podkreślają jej koloryt.

Kompleks witaminowy A + E + F wpływa kojąco i łagodząco na skórę oraz chroni przed działaniem wolnych rodników.

Cena: ok.  17 zł / 150 ml

Przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics –  SPF 6 na plażę  z serii Sun Expert®

olejek_Przyspiesz_opalania_na plaze SUN EXPERT

Innowacyjny przyspieszacz opalania, o aksamitnej, szybko wchłaniającej się formule z filtrem SPF 6, aktywuje proces naturalnego opalania  i w krótkim czasie pozwala uzyskać intensywną i równomierną opaleniznę.

Dzięki zawartości FAST TAN ACCELERATOR™- innowacyjnego kompleksu przyspieszającego produkcję melaniny w skórze oraz wyciągu z orzecha włoskiego i β-karotenu zapewnia szybką, złocistą opaleniznę.

Olejek arganowy i kompleks witamin A+E+F przeciwdziałają nadmiernemu wysuszeniu skóry oraz utracie wody z naskórka, opóźniając procesy starzenia się skóry. Łagodzą skutki nadmiernego opalania i przyspieszają proces regeneracji.

Cena: ok.  14 zł / 150 ml

 

Przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics – Z serii Argan Oil, na plażę i na solarium

balsam przyspieszacz opalania na plaze i do solarium ARGAN OIL

Skuteczny preparat przyspieszający opalanie, o lekkiej i łatwo wchłaniającej się formule, do stosowania na plaży i w solarium.

 

SUNTAN ACCELERATOR – zaawansowany składnik przyspieszający produkcję melaniny w skórze, który zapewnia szybki efekt naturalnej opalenizny. Olejek arganowy pozwala zachować młody wygląd skóry
i nadaje jej wyjątkowo jedwabistą gładkość,wyciągi z juglonu, ratanii,  ß-karotenu oraz masło shea doskonale chronią skórę przed starzeniem i sprawiają, że podczas opalania przybiera ona naturalny, brązowy odcień.

Kompleks witaminowy wpływa kojąco i łagodząco na skórę.

Cena: ok.  17 zł / 150 ml

 

Przyśpieszacze opalania od Eveline Cosmetics z serii Sun Expert na plażę i solarium

balsam przyspieszacz opalania na plaze i do solarium SUN EXPERT

Skuteczny preparat przyspieszający opalanie, o lekkiej i łatwo wchłaniającej się formule, do stosowania na plaży i w solarium.

Zawiera SUNTAN ACCELERATOR – zaawansowany składnik przyspieszający produkcję melaniny w skórze, który zapewnia szybki efekt naturalnej opalenizny, olejek arganowy pozwala zachować młody wygląd skóry  i nadaje jej wyjątkowo jedwabistą gładkość, wyciągi z juglonu, ratanii, ß-karotenu oraz masło shea doskonale chronią skórę przed starzeniem i sprawiają, że podczas opalania przybiera ona naturalny, brązowy odcień, a kompleks witaminowy wpływa kojąco i łagodząco na skórę.

Cena: ok.   14 zł /  150 ml

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...