Przymierz parę dżinsów Wrangler – masz szansę wygrać podróż po Ameryce

Wspierając kolekcję na sezon wiosna/lato 2011, ?Worn Across America?, marka Wrangler proponuje konsumentom fantastyczną promocję! Można wygrać niesamowitą podróż do Stanów Zjednoczonych, podróżując od Nowego Jorku po Los Angeles, wyłącznie przymierzając jeden z wybranych fasonów!

Przymierz parę dżinsów Wrangler, masz szansę wygrać nakręcaną adrenaliną podróż po Ameryce, od wybrzeża wschodniego po zachodnie!
Dla panów: spróbuj fason Ben. To nowoczesne dżinsy o kroju ?anti-fit? z regularnym stamen i zwężanymi nogawkami.
Dla pań: spróbuj fason Molly. To wąskie spodnie pasujące do wszystkiego i na każdą okazję!
Wybierz jeden z czterech wykończeń – New York, Utah, Iowa and LA ? od 1 marca do 30 kwietnia, daj sobie szansę na wygranie podróży życia!

Niezwykła, napędzana adrenaliną podróż zwycięzcy zaczyna się w…
Nowym Jorku: sprawdź, dlaczego to miasto nigdy nie śpi!
Dalej Iowa, spędź noc pod gwiazdami w Parku Narodowym Zion.
Następnego dnia poznaj techniki ?survivalowe? i spędź noc w przepięknych kanionach stanu Utah.

Emocje będą rozgrzane jak asfalt, bo kolejny krok to przejażdżka słynną Route 66 wprost do miasta rozrywki Las Vegas. Koniec podróży to miasto aniołów czyli Los Angeles.

Adam Kakembo, dyrektor marketingu, Wrangler EMEA: ?Worn Across America, kolekcja wiosna/lato 2011, pokazuje innowacje w denimie. Ułóż obok siebie wszystkie cztery wyprania i zauważ, jak zmienia się wygląd spodni podczas kolejnych etapów podróży, w czasie ich noszenia. Ta promocja daje konsumentom szansę bliskiego zapoznania się z naszymi fasonami i innowacyjnymi wykończeniami. Daje im także szansę na wspaniałą podróż – podróż życia!

Promocja w wybranych sklepach Wrangler na terenie całego kraju.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (353 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:Kolekcja Wrangler wiosna-lato 2011 | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany