Najlepsze przyjaciółki według znaków zodiaku – te przyjaźnie mają szansę przetrwać całe Wasze życie!

Przyjaźń między kobietami ma wiele obliczy. Niekiedy okazuje się nietrwała, sprowokowana przez tymczasowe okoliczności. Bywa, że jest toksyczna. A czasami po prostu nie wytrzymuje zmian, jakie przechodzimy. Naszych nowych ról życiowych, postaw czy dążeń. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoja relacja z najlepszą przyjaciółką ma szansę przetrwać wszelkie burze i nieuchronny upływ czasu, sprawdź, czy należycie do najlepiej dobranych, zodiakalnych pokrewnych dusz!

W kwestii najlepszych zodiakalnych przyjaźni między kobietami, układy gwiazd są szczególnie przychylne 5 parom. Poznajcie najlepiej dobrane przyjaciółki według znaków zodiaku i dowiedzcie się, co tak naprawdę je do siebie przyciąga. Sprawdźcie, czy odnalazłyście już swoją bratnią duszę! Jeśli nie, wciąż macie na to czas! Nie straćcie go. Prawdziwa przyjaźń to skarb nie do przecenienia!

przyjaciółki według znaków zodiaku

źródło: www.pixabay.com

Najlepsze przyjaciółki według znaków zodiaku – te przyjaźnie mają szansę przetrwać całe Wasze życie!

 

Byk i Bliźnięta

giphy.com

Dwie szalone osobowości, zawsze żądne nowych przygód, plotek, znajomości i podróży. Nigdy się razem nie nudzą, bo nieustannie, nawet niechcący, robią wokół siebie szum i prowokują ciekawe wydarzenia. Nie widząc się na żywo przez wiele miesięcy, potrafią ze sobą rozmawiać tak, jakby właśnie spędziły wspólny weekend na Majorce. Choć mają inne priorytety i sposoby patrzenia na świat, potrafią szczerze, mądrze doradzać drugiej stronie. Jeśli naprawdę im zależy, w duecie zawojują świat. Niekiedy wbijają sobie wprawdzie szpile, ale szybko rozwiązują wszelkie nieporozumienia.

 

Rak i Lew

przyjaciółki według znaków zodiaku

giphy.com

Subtelne, ciche Raki i wybuchowe Lwy to mieszanka idealna w swych proporcjach. Łączy je niechęć do wielkich zgromadzeń – wolą kameralne imprezy i spotkania w wąskim gronie znajomych. Nie lubią plotek, z reguły omijają w rozmowach tematy, stwarzające sposobność do obmowy. Mocno trzyma je wzajemna lojalność. Staną za sobą murem i nigdy nie podkradną sobie pomysłu ani tym bardziej chłopaka.

 

Koziorożec i Baran

giphy.com

Te kobiety to prawdziwe pistolety. Wybuchowe i pełne energii, świetnie się rozumieją i zawsze trzymają wspólny front. By pomóc sobie nawzajem są skłonne do daleko idących poświęceń. Ich przyjaźń opiera się na zaufaniu (znają wszystkie swoje sekrety), ale też na podobnym poczuciu humoru. Zawsze mają wiele do omówienia, dlatego mogłyby rozmawiać godzinami.

 

Strzelec i Waga

giphy.com

Wiecznie roześmiane, pewne siebie i nieco dziecinne, nieustannie pakują się w tarapaty i wspólnie z nich wygrzebują. Niekiedy trudno jest im znaleźć wspólny język, lecz mimo to pozostają nierozłączne. Uwielbiają wspólne wyjazdy i imprezy. Ich życia są tak samo wypełnione ludźmi i radością nawet z małych rzeczy. Nikomu nie zdradzą swoich tajemnic i zawsze wesprą się w trudnych momentach.

 

Wodnik i Ryby

giphy.com

Dwa wodne znaki zodiaku tworzą duet idealny. Jako osoby ciekawe świata i otwarte na nowe doświadczenia, świetnie się razem bawią. Snują filozoficzne rozmowy, godzinami rozprawiając o życiu; zasięgają porady u siebie nawzajem i sprawnie się pocieszają. Ryby potrafią rozśmieszyć Wodnika jak mało który znak, zaś ten odwdzięcza się im mądrymi wskazówkami i pomocą w podejmowaniu trudnych decyzji.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 3,97 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Klaudia  9 grudnia 2019 15:47

  szkoda że moja przyjaciółka mnie opuściła i oszukała Strzelec i Waga 🙁

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  10 grudnia 2019 06:29

  Ja nie mam przyjaciół i nigdy nie miałam. Każdy ukrywa swoją drugą twarz, a jak wyczuwa, że ze jest się łatwo wiernym to manipuluje i wykorzystuje.

  Odpowiedz
 3. Tara  10 grudnia 2019 08:50

  Wodnik i Rak – ponad 40 lat przyjażni 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany