Przygotuj swoją figurę na Sylwester i karnawał 2012

Już niedługo najgorętsza noc w roku czyli Sylwester 2011/2012 oraz okres zabaw karnawałowych. Już dzisiaj pomyśl o swojej figurze. Pomoże Ci w tym zestaw naturalnych suplementów diety wspomagających odchdzanie z linii Vitana firmy Vitapol-Farm: CIDREX Plus, FABACUM i SALURAN. Saluran z algami pomoże oczyścić organizm z toksyn. Cidrex Plus z octem jabłkowym i zieloną herbatą pobudzi Twój metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, a dodatkowo pozwoli zahamować apetyt. Fabacum z ekstraktem z fasoli (fasolaminą) zneutralizuje tuczące działanie skrobi zawartej w pieczywie, makaronie, ryżu i ziemniakach. Poniżej znajdziesz dokładny opis tych produktów
Cidrex, Fabacum i Saluran.

Saluran z linii Vitana firmy Vitapol-Farm to suplement diety o działaniu oczyszczającym, wzbogacony dodatkowo chlorellą. To zielona alga, która maksymalizuje detoksykujące działanie preparatu, pobudzając wydalanie z organizmu szkodliwych substancji utrudniających skuteczne odchudzanie.

 Chlorella ma unikalną budowę komórkową, która pozwala jej skutecznie wiązać zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w tym metale ciężkie, od których we współczesnym świecie trudno uciec. Dodatkowo uszczelnia ona ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu. A dzieje się tak często w trakcie kuracji odchudzających i oczyszczających.

 Zawarty w nim wyciąg z mniszka lekarskiego pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Pobudza pracę nerek, ułatwiając im wydalanie toksyn. Ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Poza tym flawonoidy mają właściwości rozkurczające drogi moczowe i żółciowe, uszczelniają też naczynia krwionośne. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca. Ekstrakt  z korzenia pokrzywy także działa odtruwająco i moczopędnie. Jako że oczyszczanie przez wydalanie z organizmu nadmiaru wody może powodować niedobory magnezu, SALURAN wzbogacono właśnie o ten pierwiastek. Opakowanie preparatu SALURAN zawierające 60 tabletek kosztuje ok. 29 zł.

 

CIDREX Plus  to preparat naturalnie wspomagający proces odchudzania. Zawiera siedem połączonych w innowacyjny sposób składników bioaktywnych znanych jako sojusznicy odchudzania.

 Ocet jabłkowy tłumi apetyt, wspomaga procesy metabolizmu ? pobudza syntezę enzymów trawiennych i dba o detoksykację organizmu, uznawaną za jeden z podstawowych warunków skutecznego odchudzania. Zielona herbata hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za trawienie tłuszczów zawartych w pożywieniu, pobudza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego to źródło organicznych związków jodu, które wpływają bezpośrednio na przemianę materii, bo tarczyca, żeby ?wyprodukować? hormony pobudzające tempo metabolizmu (spalanie tłuszczu i węglowodanów potrzebnych do pozyskania energii), musi być zasilana jodem. Olej z kiełków pszenicy zawiera konieczne do prawidłowej przemiany materii NNKT, magnez, tiaminę i cynk. Dostarcza on też witaminy E, przeciwutleniacza, który opóźnia procesy starzenia ? wygładza zmarszczki, redukuje tkankę tłuszczową i zmniejsza cellulit. Witamina B6 odpowiada za prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierze udział w przemianie aminokwasów. CIDREX Plus można kupić w opakowaniu zawierającym 80 kapsułek. Kosztuje ok. 27 zł i wystarcza na czterdzieści dni kuracji.

FABACUM, suplement diety z linii Vitana firmy Vitapol-Farm, zawiera fasolaminę, która neutralizuje tuczące działanie skrobi zawartej w makaronach, pieczywie, ryżu, pierogach czy ziemniakach i ułatwia rozsądne kontrolowanie masy ciała.

Fasolamina (ekstrakt z fasoli) zmniejsza trawienie skrobi w jelitach, blokując działanie alfa amylazy, enzymu uczestniczącego w jej metabolizmie. Dzięki temu skrobia nie jest przyswajana, tylko wydalona w postaci niestrawionych resztek. Zmniejsza się w ten sposób kaloryczność potraw, a nasz organizm dostaje tylko taką ilość energii, jaką jest w stanie wykorzystać na bieżąco. Niestrawiona skrobia działa zaś w jelitach jak błonnik ? zwiększa wypełnienie jelit, stymuluje ich ukrwienie i aktywność, stwarza korzystne podłoże dla rozwoju korzystnej flory bakteryjnej. Sprawia, że inne składniki pożywienia są efektywniej trawione. Może też wiązać cholesterol i substancje rakotwórcze.

Redukując przyswajanie skrobi, FABACUM odgrywa niezwykle istotną rolę w profilaktyce miażdżycy, otyłości, kamicy wątrobowej i polipach jelita grubego.

Aby optymalnie wykorzystać możliwości FABACUM, należy łykać 1-2 tabletki bezpośrednio przez posiłkiem bogatym w skrobię. Dwie tabletki FABACUM neutralizują aż 2250 kcal skrobiowych, a tyle ich dostarczymy organizmowi, zjadając 450 g spagetti.

Opakowanie FABACUM zawierające 30 tabletek kosztuje ok. 34 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  9 marca 2017 05:03

    Bardzo ciekawy artykuł,skorzystam z cennych rad.Są bardzo interesujące i przydatne.Warto czytać te artykuły i się dokształcać. Wiedzy nigdy nie mamy na każdy temat za dużo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany