Przygotuj ciało na wiosnę – zabiegi wyszczuplające

Wszystkie cieszymy się ze zbliżającej się wiosny. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy chcemy przygotować się do nadchodzącego sezonu, w którym będziemy zrzucać z siebie kolejne zimowe warstwy odzieży. Jeśli obawiasz, się że znajdzie się pod nimi zbędna warstewka tłuszczu lub masz problemy z nadmiarem skóry po odchudzaniu, warto zainteresować się zabiegami, które wyszczuplą i ujędrnią ciało. Zapraszamy do artykułu – Przygotuj ciało na wiosnę – zabiegi wyszczuplające .

Zabiegi wyszczuplające  – CAVIFAST 2

Measuring beautiful woman shapesCAVIFAST 2 Medyczna lipoliza Kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego. Automatyczna kalibracja – funkcja CIAVIFAST pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek – tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej – już po pierwszym zabiegu. Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażony jest CAVIFAST 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości – jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki.

Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. CAVIFAST czyni to wyjątkowo skutecznie.  Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

CAVIFAST 2 jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

 CAVIFAST 2 może być traktowany jako zabieg bankietowy – może być wykonany nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem, skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Zabieg gwarantuje efekt kilku centymetrów mniej  – tuż  po zejściu z fotela.

Cena od 600zł, w zależności od partii ciała

Czas 30-60min, w zależności od wielkości obszaru

Zabiegi wyszczuplające – DERMEO

To najmocniejsza i najskuteczniejsza wersja fali radiowej, która poprzez podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej pozwala skutecznie zastymulować produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i odpowiednie napięcie – a więc za młody wygląd skóry! Atutem DERMEO jest niesamowita efektywność w usuwaniu cellulitu, likwidowaniu nadmiaru skóry np. na brzuchu czy nad kolanami i lifting pośladków czy ramion, Kolagen powstały poprzez podgrzanie tkanki, nie tylko modeluje ciało, ale także odmładza twarz – poprawia jej owal i spłyca zmarszczki. Skuteczność tej metody w przeciwieństwie do innych fal radiowych, polega na tym, że DERMEO gwarantuje trwałe efekty, już po pierwszym zabiegu. Na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tygodnie.

zabiegi wyszczuplające dermeoUrządzenie wyposażone jest w generator mocy o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów, w zależności od głębokości penetracji i obszaru ciała. Taka funkcja jest gwarancją, bezpieczeństwa oraz wysokiej skuteczności czyli  szybkich i widocznych efektów. Nieinwazyjny zabieg wykonywany jest mulitipolarną głowicą, która ma cztery 12 mm tytanowe elektrody. W kontakcie ze skórą elektrody kontrolują i regulują emisje energii, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu. Istotny jest także wbudowany w urządzenie czujnik  mierzący temperaturę skóry podczas zabiegu. Czujnik  ostrzega przez ewentualnym przegrzaniem, które może wywołać nieodwracalne zmiany strukturalne, w głębokich warstwach skóry.

Cena: w zależności od partii ciała od 600 zł

Czas : w zależności od partii ciała od 45 minut

Co sądzicie o takich zabiegach?  Może już z nich korzystałyście, lub planujecie?  

Oba zabiegi dostępne są w CHIC SPA, ul. Żelazna 59, Warszawa (chicmed.pl)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  16 lutego 2015 08:45

  Przydały by się takie zabiegi.

  Odpowiedz
 2. bbo  16 lutego 2015 12:19

  Dobry artykuł po tłustym czwartku…

  Odpowiedz
 3. martucha180  16 lutego 2015 14:57

  Nie mam co wyszczuplać 🙂

  Odpowiedz
 4. basiaj  16 lutego 2015 22:17

  W moim przypadku wystarczy odpowiednia dieta, trochę spacerów i biegania – jestem szczupła.
  Zabiegi – jak kto woli.

  Odpowiedz
 5. martuska665  17 lutego 2015 09:32

  No no zabiegi brzmią rewelacyjnie. Szkoda tylko że to nie na moją kieszeń…;(

  Odpowiedz
 6. paolia  17 lutego 2015 19:52

  takie zabiegi to nie dla mnie

  Odpowiedz
 7. Zuza  24 lutego 2015 13:34

  Z chęcią bym sobie zrobiła, ale koszt niestety za wysoki. Nadzieja w nowym kremie wyszczuplającym Flos Lek Lipo detox wczoraj kupiłam i zaczynam testowanie. Do tej pory Flos Lek mnie nie zawiódł, mam do tej marki pełne zaufanie, dam znać o efektach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany