Przeznaczenie shuttersów: w jakim pomieszczeniu sprawdzą się okiennice wewnętrzne?

Niegdyś shuttersy montowało się na zewnątrz budynków. Taki sposób instalacji miał na celu zabezpieczanie nieruchomości przed włamywaczami i wandalami. Dodatkowo, pozwalał na zachowanie większego poziomu intymności, jak również tak prozaiczną rzecz, jak uchronienie się przed zbyt dużą dawką promieni słonecznych.

Przeznaczenie shuttersów

 

Obecnie, okiennice wewnętrze spełniają dokładnie te same zadania, z tą różnicą, że poza nimi, ich właściciele mogą cieszyć się także dodatkowymi korzyściami. Są to przede wszystkim: wysoka funkcjonalność (łatwość czyszczenia, pełna regulacja itp.) oraz design pomieszczeń, w których znajdują się okiennice (podkreślanie stylu, optyczne powiększenie itp.).

Drewniane okiennice – które miejsce będzie dla nich tym idealnym?

W tym wpisie czeka na Ciebie lista aż czterech pomieszczeń, które z powodzeniem możesz wyposażyć w nowoczesne okiennice wewnętrzne. Sprawdź, gdzie odnajdą się najlepiej!

Klasycznie, czyli shuttersy w Twoim salonie

Salon, jadalnia, czy też pokój dzienny. To właśnie miejsca, z którymi wiele osób wręcz utożsamia przeznaczenie drewnianych okiennic. Shuttersy sprawdzają się w nich wyśmienicie – dbając jednocześnie o ochronę i styl.

Z nutką tradycji, czyli okiennice jako zwieńczenie Twojej sypialni

Drewniane okiennice wewnętrzne to również doskonały produkt, który odnajdzie się w sypialni. W tym miejscu odpowie nie tylko za jej design, zapewni wysoki poziom tak potrzebnej intymności, a dodatkowo da też poczucie bezpieczeństwa.

Dla lepszej ochrony – okiennice w pokoju dziecięcym

Rola shuttersów nie ogranicza się jedynie do pomieszczeń, z których korzystają dorośli domownicy. Mogą być też idealnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka. Wykończeniem odpowiadającym zarówno za jego ochronę, jak i wygodę.

Niekonwencjonalnie, czyli okiennice zdobiące okna Twojej łazienki

Mogłoby się wydawać, że łazienka należy akurat do tego typu pomieszczeń, w których okien nie da się niczym ozdobić. Nic bardziej mylnego! Bowiem shuttersy sprawdzą się także w tego rodzaju wnętrzach. W tym przypadku, podobnie jak w powyższych – podniosą poziom bezpieczeństwa oraz zapewnią odpowiednią dawkę stylu.

Dodatkowo: niech nie zwiedzie Cię sama nazwa okiennic. Poza tradycyjnymi oknami, z pełną swobodą zamontujesz je także w drzwiach balkonowych – tworząc tym samym wyjątkowe kompozycje podkreślające styl Twojego wnętrza. Poza tym, shuttersy są też doskonałym rozwiązaniem służącym do budowy szaf, pełniącym rolę drzwi, a nawet odnajdującym się pod postacią ścian wydzielających strefy w otwartych pomieszczeniach.

Potrzebujesz shuttersów, które odnajdą się w Twoich pomieszczeniach?

W takim razie koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą firmy https://shutters.com.pl/. W ramach świadczonych przez nią usług, otrzymasz pełen zakres działań – począwszy od dokonania pomiarów i przygotowania projektu, poprzez produkcję shuttersów, na ich sprawnym transporcie i montażu kończąc. Ponadto, na podanej stronie znajdziesz wiele przykładów udanych realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...