Przepowiednie na 2022 rok – co ujawniają na temat naszej przyszłości?

Spis treści:

Pod koniec każdego roku w Internecie pojawia się mnóstwo przepowiedni i teorii dotyczących przyszłości i losów naszej Planety. Nie raz już było nam dane czytać o końcu świata, zbliżającej się wielkiej zagładzie i katastrofie. Niestety, większość przepowiedni koncentruje się właśnie wokół tych zagadnień. Zebrałyśmy dla Ciebie najciekawsze przepowiednie dotyczące 2022 roku. Zobacz, co o nadchodzącym roku mówią historyczne przepowiednie.

Przepowiednie na 2022 rok

Przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok

Nostradamus jest jednym z najsłynniejszych jasnowidzów. W swoich przepowiedniach pozostawił wiele wskazówek dla ludzkości, z których część niejako okazywała się trafna. W tym roku Sieć zwłaszcza obiegł jeden z jego cytatów: „Nagła śmierć pierwszego bohatera, zostanie przemieniony i w jego królestwie pojawi się inny”. Część Internautów wróży śmierć przywódcy Korei Północnej Kim Dzong-Una, inni królowej Elżbiety Wielkiej Brytanii. Ci, którzy dogłębnie analizują wizje Nostradamusa, uważają, że przewidział on również upadek Unii Europejskiej, co było zaznaczone słowami: „Nienaruszalne świątynie czasów rzymskich odrzucą swoje podwaliny”. To w tym cytacie niektórzy upatrują się końca Unii Europejskiej, czego początkiem był ubiegłoroczny Brexit. Francuski prorok pisze też o trafieniu „niebiańskiego kamienia” w naszą planetę. Nie podaje jednak nawet zbliżonej daty. Mamy nadzieję, że możemy jeszcze czuć się bezpiecznie!

Wielki horoskop 2022! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzącym roku?

Wielki horoskop 2022! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzącym roku?

Rok 2022 to czas, kiedy świat powoli zacznie wracać do normy. Niemal każdy z nas odczuje jakieś zauważalne zmiany w swoim życiu. U jednych będą one niewielkie, choć odczuwalne, niektórych czekają prawdziwe rewolucje. Z pewnością każdy z nas wciąż będzie odczuwać skutki pandemii. Jak 2022 r. wpłynie na nasze życie? Kogo czekają wielkie zmiany, dla kogo los będzie łaskawy, a kto będzie musiał zawalczyć o swoje? Zapytałyśmy Wróżki Fortunaty, która uchyliła przed nami tajemnicę prognozy astrologicznej. Wielki horoskop 2022 odkrywa przed wami karty! Wydarzenia, możliwości, szanse, ewentualne zagrożenia… Zobacz, co przygotował dla Was los na nadchodzący rok. 

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Przytaczając jej wizję na to, co czeka Polskę w nadchodzącym roku, powołujemy się na jej rozmowę z wprost.pl Jasnowidzka Aida przed wybuchem pandemii przepowiedziała, że rok 2022 będzie Rokiem Maski, choć nikt wtedy jeszcze nie wiedział, że czeka nas pandemia i walka z koronawirusem. Aida 2022 rok nazywa Rokiem Korytarza – każdy z nas w nadchodzącym roku będzie poszukiwał dla siebie odpowiednich drzwi. Zachęca również do budowania więzi z innymi ludźmi, udzielania sobie pomocy i dbania o komunikację. We wspólnocie siła!

Krzysztof Jackowski o 2022 roku

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, prowadzi swój kanał na YouTubie. Ostatnio opublikował film pt. “Nowa Rzeczywistość 2022”, w którym dzieli się z widzami swoimi wizjami na nadchodzący rok. Nie ma niestety dla nas dobrych wiadomości. Według niego to będzie gorszy rok od poprzedniego. Polska znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie polegającym głównie na politycznych rozgrywkach. Jackowski zapowiada też, że: “w 2022 rząd oddaje władzę, pozbywa się władzy, podaje się do dymisji. Nie wiem, jak to nazwać.” Czy ta przepowiednia się sprawdzi?

Przepowiednie na 2022

Przepowiednie na 2022 rok – Baba Wanga

Baba Wanga to niewidoma bułgarska jasnowidzka, która przewidziała jeszcze przed swoją śmiercią, że rok 2022 będzie szczególnie trudny. Dojdzie do wielu wydarzeń, które odmienią losy ludzkości. Australia i kraje azjatyckie zostaną dotknięte katastrofalnymi powodziami oraz trzęsieniami ziemi, będzie utrudniony dostęp do wody pitnej, a nawet… możemy spodziewać się inwazji kosmitów. Nie wszystko jednak maluje się w czarnych barwach. Baba Wanga przewidywała też potężny rozwój i wzrost dla Planety, który może się zacząć już w nadchodzącym roku. Baba Wanga do tej pory przewidziała dużo wydarzeń, które rzeczywiście się sprawdziły, m.in. tragedię w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany i rozpad Związku Radzieckiego. Według jasnowidzki Wszechświat skończy się w 5079 r.

Seriale i filmy katastroficzne. Sprawdź, co zobaczyć oprócz „Czarnobyla”. Nasz TOP 8

Seriale i filmy katastroficzne. Sprawdź, co zobaczyć oprócz „Czarnobyla”. Nasz TOP 8

Serial "Czarnobyl" wyprodukowany przez HBO okazał się serialową pozycją obowiązkową. Sukces produkcji opartej na prawdziwych tragicznych wydarzeniach to tylko dowód na to, że widz nie tylko ciekawy jest historii, ale także mocnych wrażeń. A te zapewniają właśnie produkcje katastroficzne. Przedstawiamy nasz TOP 8 pozycji nakręconych w takim właśnie duchu, niekoniecznie jednak na kanwie autentycznych zdarzeń.

Przepowiednie na 2022 – czy warto im wierzyć?

Każdą przepowiednię należy traktować z dystansem. Większość z nich utrzymana jest w atmosferze niepokoju i trwogi. Znani jasnowidzowie zapowiadają klęski, katastrofy, koniec świata. Nie bierzmy więc wszystkiego bardzo do siebie, bo trudno będzie nam dbać o przyszłość mając na ramieniu oddech zbliżającej się katastrofy. Mamy nadzieję, że w tym roku spełnią się wyłącznie te pozytywne przepowiednie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  1 stycznia 2022 11:41

  Fajnie poczytać, ale trzeba pamiętać, że to my jesteśmy kowalami swojego losu i mamy siłę sprawczą decydującą o tym, jak potoczy się nasze życie.
  Wszystkiego dobrego, zdrowia, spełnienia marzeń w 2022 roku wszystkim życzę ! 🙂

  Odpowiedz
 2. janka1312  1 stycznia 2022 14:31

  czyli ogólnie zapowiada się nieciekawie ;(

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany