Walentynki 2023: Przepis na miłość według Swatch!

Przepis na miłość Swatch zaczyna się od szczypty kreatywności, doprawionej kroplą koloru, solidną porcją zabawy oraz nutą personalizacji! Swatch już od 1995 roku tworzy niezwykłe zegarki z okazji Święta Zakochanych. Tym razem, Swatch ponownie prezentuje trzy wzory idealne na Walentynki, a przy tym równie atrakcyjne przez cały okrągły rok.

Często słyszy się, że droga do czyjegoś serca wiedzie przez żołądek. Według Swatch, także poprzez nadgarstek. RECIPE FOR LOVE został doprawiony możliwością personalizacji, która wprawi miłośników kuchni i pokrewne dusze w romantyczny nastrój. LOVE TO GO AROUND oraz PUREST LOVE uzupełniają tegoroczną kolekcję na Walentynki ponadczasowym designem, który zachęca, by celebrować miłość.

Swatch celebruje Rok Królika! Zobacz zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję zegarków na Chiński Nowy Rok 2023

Swatch celebruje Rok Królika! Zobacz zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję zegarków na Chiński Nowy Rok 2023

Swatch jest znany z celebrowania różnych kultur i tradycji oraz chwil, które przynoszą wiele radości. Od 1999 roku, kiedy to wprowadzono na rynek pierwszy zegarek z kolekcji specjalnej na Chiński Nowy Rok, marka w zabawny

Wyjątkowy zegarek Swatch na Walentynki

Podaruj wyjątkowy zegarek Swatch osobom bliskim Twojemu sercu. RECIPE FOR LOVE to zabawny, personalizowany zegarek z dziewięcioma różnymi szlufkami do wyboru oraz wskazówkami w kształcie noża i widelca. Tył zegarka pokrywa wzór obrusu w czerwono-białą kratę, co dodaje mu żartobliwego charakteru. Koncepcja polega na tym, by użytkownik stworzył własny przepis na miłość z dziewięciu szlufek, na których umieszczono składniki takie jak: skórka z sex appealu, szczypta magii, 4 litry zaskoczenia, łyżka dotyku, łyżka radości, 1 filiżanka flirtu, 2 duże miarki szczęścia, 200 g pocałunków oraz symbol czapki kucharskiej.

RECIPE FOR LOVE

Dodatkowo, Swatch przygotował dla RECIPE FOR LOVE niebanalne opakowanie. Na odwrocie pudełka w czerwono-białą kratę znajduje się inspirujący przepis: “Napełnij serce miłością, magią, flirtem i zaufaniem. Wymieszaj z radością, połącz z sex appealem i czułym dotykiem. A następnie, udekoruj pocałunkami. Piecz według uznania – przez jedną noc lub przez całe życie”.

Przepis na miłość według Swatch

Na górze róże, na dole fiołki, czy masz już prezent na Walentynki? LOVE TO GO AROUND NEW GENT oraz PUREST LOVE GENT to całkowite nowości! Każdy z tych ponadczasowych zegarków dyskretnie się mieni, zachęcając do celebrowania miłości przez cały rok. Na metalicznej, szczotkowanej tarczy zegarka LOVE TO GO AROUND, słowo „miłość” pada trzykrotnie wyrażając prawdziwe oddanie. W eleganckim, białym modelu PUREST LOVE, „miłość” wygrawerowano na czerwonej lustrzanej tarczy z sercem w miejscu godziny „12”. Dla dodatkowej porcji miłości, wskazówki mają kształt strzał Kupidyna.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Magdalena  14 lutego 2023 15:13

  Świetne

  Odpowiedz
 2. arunia  14 lutego 2023 23:29

  Akurat ten z przepisem na miłość mnie nie zachwycił 🙂

  Odpowiedz
 3. Sandra  17 lutego 2023 09:09

  Zegarek ma wyznaczać miłość? To chyba słabe. Mój mąż pokazała że mnie kocha nie tylko tym że podarował mi wielki bukiet kwiatów z poczty kwiatowej, ale tym że akurat odebrał dzieciaki z przedszkola, ogarnął w domu i ugotował kolacje. To jest miłość, pomoc. Kocham swojego męża nad życie tym jakim jest człowiekiem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany