Przegląd akcesoriów Marks & Spencer na wiosnę i lato 2013

Kropla koloru na przeciwsłonecznych okularach, wzorzysta kopertówka, satynowe buty w kwiaty, tak Marks & Spencer wita lato. Nic nie definiuje nadejścia lata lepiej niż żywe kolory. W tym sezonie nawet takie marki jak Ance czy Balenciaga, które słyną ze stonowanych barw, przełamują monochromatyczne stylizacje kolorowymi akcesoriami. Na kolorowe dodatki postawił też Marks & Spencer. W sklepach tej sieci znajdziemy ich naprawdę dużo, od okularów, przez paski po buty, a wiele z nich w najmodniejszych odcieniach tego lata – słodkich pastelach i szalonych neonach.

Okulary i paski Marks&SpencerPaski 54-69 zł, okulary 79 zł

M&S torby na trzy sposoby

1. Pierwszy sposób to worki. Nonszalanckie, rodem z nowojorskich wybiegów Alexandra Wang i DKNY. Sportowa estetyka połączona z niewymuszoną elegancją, właściwe rozwiązanie dla tych, którzy cenią wielkomiejski, aktywny styl życia. Kup i poczuj się jak w Nowym Jorku.

Worki Marks&Spencer249 zł & 209 zł

2. Sposób drugi – brytyjski, to satchel, czyli teczki, które już od kilku sezonów utrzymują się na topie. Brytyjska it-girl, Alexa Chung, na której cześć nazwano jedną z torebek Mulberry, prawie nie rozstaje się ze swoją „alexą”. W M&S znajdziemy odpowiednik „Alexy” w wersji minimalistycznej, za to z równie wyrazistymi detalami i metalowymi okuciami. Sprawdź, co modne w Wielkiej Brytanii!

Teczki Marks&Spencer199 zł

3. Sposób trzeci, to paryskie tres chic. Eleganckie panie ze stolicy europejskiej mody, kultury, kuchni (i kto wie czego jeszcze!), noszą tylko eleganckie retro kuferki a`la Louis Vuitton. Bo sekret paryskiego szyku kryje się w subtelnych, kobiecych krojach i bogatych dodatkach. M&S udało się utrafić w gusta paryżan, nowy sklep przy Champs-Elysees święci tryumfy. Zobacz, co podoba się Francuzom w M&S i bądź „chic”, „tres chic”!

Retro kuferki Marks&Spencer209 zł & 249 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (227 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...