Przedłużanie rzęs metodą Kim Camellia. Sprawdź, jak wyczarowuje się rzęsy w stylu Kim Kardashian!

Kim Kardashian, niezależnie od wzbudzanych przez nią raz po raz kontrowersji, dla wielu współczesnych kobiet pozostaje estetycznym wzorem do naśladowania. O ile nie każda z nich byłaby gotowa na szereg plastycznych operacji czy obciskanie ciała gorsetami ledwie pozwalającymi na oddech, o tyle większość jest skłonność naśladować mniej inwazyjne zabiegi kosmetyczne czy pomysły stylizacyjne, jakie realizuje gwiazdka. Niemałe zainteresowanie budzą rzęsy Kim, których zagęszczenie jest przeprowadzane w taki sposób, że wyglądają one stosunkowo naturalnie. Jeśli i Wy zastanawiałyście się, co to za metoda, mamy dla Was tak wspaniałą wiadomość – jest już ona dostępna w Polsce i funkcjonuje pod nazwą Kim Camellia! Sprawdźcie, na czym polega i jakie są efekty jej zastosowania!

Kim Camellia

źródło: www.unsplash.com, Apostolos Vamvouras

Przedłużanie rzęs metodą Kim Camellia. Sprawdź, jak wyczarowuje się rzęsy w stylu Kim Kardashian!

Kim Camellia to niestandardowa metoda przedłużania rzęs, która ostatnio robi furorę na całym świecie. Popularność zawdzięcza spektakularnemu efektowi, który jest jednocześnie imponujący i dość naturalny, budując wrażenie lekkiego nieuporządkowania. Co więcej, jest to tzw. metoda objętościowa, nie obciążająca naturalnych rzęs, co sprawia, że może być przeprowadzana zarówno na długich i gęstych, jak i na krótkich, cienkich rzęsach. Doskonale sprawdzi się u osób o różnych typach urody, zwłaszcza tych, które mają małe oczy. Otworzy je bowiem i rozświetli, optycznie powiększając. Jednocześnie, nie stworzy sztucznego efektu płaskiego wachlarzyka, często spotykanego przy przedłużaniu rzęs u kosmetyczki. Mimo to, warto pamiętać, że jest to rozwiązanie, które najlepiej prezentuje się w towarzystwie mocniejszych makijaży.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą Kim Camellia?

Tę metodę często określa się jako „ząbkową”. Nazwa bierze się stąd, że przy zagęszczaniu stosuje się kępki rzęs o trzech różnych długościach, rozmieszczonych na powiece w sposób naprzemienny. Między każdą długością są 2 milimetry różnicy, a zatem mamy na przykład rzęsy 8, 10 i 12-milimetrowe. W rezultacie wygląda to trochę tak, jak połączenie klasycznie przedłużonych rzęs z punktowo przyklejonymi kępkami.

Ile kosztuje Kim Camellia?

Jak zawsze w takich przypadkach, cena zabiegu jest ściśle uzależniona od miasta, w którym mieszkamy oraz renomy konkretnego salonu. Trzeba jednak pamiętać, że rzęsy w stylu Kim Kardashian będą kosztować więcej niż te tradycyjne. Standardowo koszt takiego przedłużania waha się między 250 a 300 zł. Trzy tygodnie po aplikacji rzęs trzeba też umówić się na uzupełnianie wytartych rzęs, którego cena będzie już nieco niższa – około 200 zł.

Zobaczcie najładniejsze efekty przedłużania rzęs tą metodą:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Biomedka  6 lipca 2020 08:39

  Rzeczywiście efekt końcowy jest dosyć naturalny. Nie jestem miłośniczką przedłużania rzęs, ale ta metoda jest nawet kusząca. Choć póki co jestem zadowolona ze swoich naturalnych, które są dość długie. 🙂

  Odpowiedz
 2. janka1312  7 lipca 2020 05:58

  trzeba przyznać, że efekt jest olśniewający 🙂

  Odpowiedz
 3. Evelina  30 grudnia 2020 15:36

  Ja przedłużam rzęsy na bazie produktów od MO’s Beauty Shop. Mają świetnej jakości rzęsy do przedłużania różnymi metodami. Stosunek cena-jakość też jest spoko, a marka jest polska, więc tym bardziej polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany