Przeczytaj fragment książki Michaela Palina „Brazylia”

Już dzisiaj premiera książki „Brazylia”, która nakładem wydawnictwa Insignis trafia właśnie do księgarń. To dziennik z wyprawy po tym niezwykle różnorodnym kraju, który obecnie – głównie za sprawą trwającego właśnie mudnialu i igrzysk olimpijskich, jakie odbędą się w Rio w 2016 roku – znalazł się w centrum zainteresowania całego świata. 

Brasil

Na niemal 500 stronach Palin – znany ze swej niezwykle otwartej, zajmującej i bardzo ciepłej narracji – przedstawia rozmaite aspekty swojej trwającej 74 dni wyprawy, podczas której przemierzył Brazylię wzdłuż i wszerz – od granicy z Wenezuelą po wodospady Iguaçu na pograniczu argentyńskim. Napisana lekkim językiem, okraszona inteligentnym humorem „Brazylia” to jedna z najlepszych książek podróżniczych poświęconych temu południowoamerykańskiemu krajowi, pozwalająca dokładnie zapoznać się nim i co najważniejsze – poczuć jego niepowtarzalny klimat.

Przeczytajcie fragment tej  zapawiadającej się niezwykle interesująco książki:

http://bit.ly/Brazylia_Palin

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  2 lipca 2014 19:43

  Po raz kolejny temat Brazylii 🙂

  Odpowiedz
 2. as_sa  2 lipca 2014 21:48

  Przeczytałam dostępny fragment i muszę przyznać, że książka zapowiada się naprawdę interesująco. Autor fantastycznie opisuje Brazylię, wiedzę o niej i zdobyte doświadczenia. Na pewno przeczytam całość

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  27 października 2016 07:05

  Interesują mnie książki podróżnicze, tak jak i filmy z tego gatunku. Chętnie bym tę książkę przeczytała.Zapowiada się interesująco. Bardzo lubię filmy z serii Boso przez świat.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany